Як правильно пити пиво? Оля Полякова з дочкою Машею потролили відому телеведучу Фреймут

Телеведуча Ольга Фреймут, яка, схоже, поставила собі за мету навчити українців усім премудростям етикету, постійно піддається тролінгу в мережі. Українці по-доброму висміюють скрупульозність, з якою Ольга закликає дотримуватися суворих правил навіть у простих і невигадливих ситуаціях, передають Патріоти України.

Кілька тижнів тому до числа критиків вирішили приєднатися й «Суперблондинка» Оля Полякова зі своєю дочкою Марією.

Вони показали як правильно пити пиво та їсти зелений борщ в стилі Ользі Фреймут. При цьому в кадрі присутня тільки Маша, а її мама коментує дії.

Багатьом користувачам сподобалися ролики: «Голос Олі за кадром — це щось!», «Маша копія Оля, якби не знала то з легкістю могла б переплутати. Красуня».

Але знайшлися й критики: «Мама навчила дочку неповаги до старших», «Не потрібно тролліти чуже, потрібно робити своє. Тим більше, що не так вже й смішно».

Хіти тижня. "До мене приїхала донька": Пономарьов показав світлину зі своєю найстаршою дитиною

субота, 19 червень 2021, 9:00

Український естрадний співак і композитор Олександр Пономарьов опублікував рідкісний сімейний кадр зі своєю 23-річною донькою Євгенією від першого шлюбу з продюсеркою Оленою Мозговою. . Відповідний кадр з'явився на офіційній сторінці в Instagram Поно...

«Битва братів»: Стали відомі подробиці доленосної сварки принців Гаррі та Вільяма через Меган Маркл

субота, 19 червень 2021, 8:25

Розлютився та кинув трубку: стали відомі подробиці сварки принців Гаррі та Вільяма через Меган Маркл. У новій книзі британського історика та королівського біографа Роберта Лейсі «Битва братів» повідомляються подробиці сварки принців Гаррі та Вільяма че...