Колишня дружина мера Києва Віталія Кличка – Наталія Єгорова – гайнула на відпочинок до Таїланду. Для своєї відпустки 50-річна модель обрала острів Самуї. У своєму Instagram Єгорова ділиться, як минає її відпочинок.
Зокрема, знаменитість насолоджується неймовірними краєвидами, смакує місцевою їжею та коктейлями. Окрім того, Наталія обрала активний відпочинок. Вона показала, як їздила канатною доріжкою та розглядала густі джунглі. Як зізналась Єгорова, ця подорож була лячною, однак воно того вартувало.
"Вирушити у захопливу пригоду над густими джунглями – це справа, що лоскоче нерви. Але краєвиди, що захоплюють, того вартували. Почуватися вільною, як птах, проїжджаючи над верхівками дерев, було справді незабутньо", - поділилася модель.
Окрім того, Наталія Єгорова також потішила і доволі пікантними фото. Зокрема, вона показалася у леопардовому бікіні та блиснула стрункою фігурою. Також модель поділилася, що залюбки насолоджувалася купанням в теплій воді Тихого океану.
"Я, мабуть, ніколи в житті не купалась в такій теплій воді, як тут, на Самуї... Вона не дуже освіжає, але в ній можна годинами хлюпатися", - зазначила модель.
Тепер вже колишній абсолютний чемпіон світу у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) може провести свої останні поєдинки у США. Про це в коментарі ESPN повідомив спортивний директор українця Сергій Лапін, передають Патріоти України. . За словами ...
Українська акторка Катерина Кузнєцова поділилася своїм щоденним раціоном, розповіла про зміни у харчуванні та пояснила, що допомагає їй підтримувати чудову фізичну форму, передають Патріоти України. Зірка поспілкувалася з підписниками в Instagram і чес...