"Якщо і бахне в цю мить, всі будуть кохані": Jerry Heil записала трек про Щекавицю на мотив "Вовчиці" Олега Винника

Увагу української співачки Jerry Heil не оминув мем про оргію на горі Щекавиця в разі ядерної атаки РФ на Україну. Виконавиця записала жартівливий трек на мотив "Вовчиці" Олега Винника, передають Патріоти України.

Викораставши мелодію пісні співака, вона звернула увагу на бажання "єднатися" українського народу перед обличчям смертельної небезпеки.

"Щекавиця в усіх мемах і шпаринах. Не могла обійти стороною", – пояснила вокалістка.Сидячи просто на підлозі, вона записала жартівливий куплет, де згадала актуальний мем про оргію на горі Щекавиця. На клавішах зірка зіграла мотив "Вовчиці".

"Зорі прозорі вгорі

А в Києві не спится

Виє сирена, а всі

Йдуть на Щекавицю

Якщо і бахне в цю мить

Всі будуть кохані

Ось вона сила і міць нашого єднання", – йдеться в тексті.

Підписникам Jerry Heil сподобалася її версія "Вовчиці" на актуальний лад, тому вони похвалили її за гумор і креатив у коментарях.

"Дуже гарно", "Круто", "Розрив", "Пушка", "А це нормально, коли ти слухаєш це 100000000-й раз підряд", "Винник зник і його пісні залунали правильно", "Гарніше, ніж оригінал", – йдеться в повідомленнях.

"Це зрада": Меладзе вже хочуть вигнати з Росії за "Героям слава!"

четвер, 30 березень 2023, 16:58

Співак Валерій Меладзе, який на концерті в ОАЕ прошепотів "Героям слава" у відповідь на "Слава Україні", повинен покинути Росію. Принаймні так вважає скандальний російський депутат Віталій Мілонов, передають Патріоти України. Політик упевнений, що звор...

"У будь-якій країні можуть бути нехороші люди": Зірка "Слуги народу", яка зрадила Україну, заговорила про батьків з Києва

четвер, 30 березень 2023, 15:28

Відома актриса родом з України Галина Безрук вже багато років живе в Росії зі своїм чоловіком і дітьми. Після 24 лютого 2022 року вона жодного разу не висловилася про повномасштабну війну, тим самим зрадивши рідну країну, передають Патріоти України. Бі...