"Якщо знадобиться піти бабам на фронт, піду": Знаменита російська ведуча зібралася воювати проти України

Відома російська телеведуча Лєра Кудрявцева, яка з перших днів війни мовчала, але незабаром підтримала політику диктатора Путіна, зробила гучну заяву, передають Патріоти України.

Кудрявцева не приховує, що переживає з приводу війни і оголошення мобілізації в РФ. За словами ведучої, вона готова допомагати країні-агресору.

"Я завжди була емпатом. Завжди переживала за все більше за інших. Клянусь! Я більше ніколи не скажу, що мене нічим здивувати. Не хочу писати, але доведеться. Проте... Мене особисто не питали, чого я хочу. Я живу в Росії і якщо вже знадобиться піти бабам на фронт. Піду. Всі вільні", - оголосила Кудрявцева в соцмережі.

Ведуча також заявила, що і її син теж не залишиться осторонь після оголошення часткової мобілізації. "Що тут думати. Треба, значить, треба", - сказав вона.

Померла виконавиця ролі Венсді Аддамс у класичному фільмі жахів світового кінематографу

вівторок, 31 січень 2023, 8:05

У понеділок, 30 січня, американські ЗМІ повідомили про смерть популярної актриси Лізи Лорінг. Вона померла у віці 64 років від інсульту 28 січня в одній із каліфорнійських лікарень. . Лорінг дебютувала на телебаченні у віці 6 років. Вона виконала роль...

Думки розділилися: Леся Нікітюк здивувала українців незвичним іміджем у новому для себе шоу (відео)

вівторок, 31 січень 2023, 6:31

Леся Нікітюк у новому з’являтиметься у яскравих образах. Телеведуча показала кілька із них. На одному з відео вона одягла яскравий червоний костюм та зробила незвичну зачіску — з елегантним чубчиком. . Прихильники пишуть, що така зачіска дуже пасує Л...