"Якщо знадобиться піти бабам на фронт, піду": Знаменита російська ведуча зібралася воювати проти України

Відома російська телеведуча Лєра Кудрявцева, яка з перших днів війни мовчала, але незабаром підтримала політику диктатора Путіна, зробила гучну заяву, передають Патріоти України.

Кудрявцева не приховує, що переживає з приводу війни і оголошення мобілізації в РФ. За словами ведучої, вона готова допомагати країні-агресору.

"Я завжди була емпатом. Завжди переживала за все більше за інших. Клянусь! Я більше ніколи не скажу, що мене нічим здивувати. Не хочу писати, але доведеться. Проте... Мене особисто не питали, чого я хочу. Я живу в Росії і якщо вже знадобиться піти бабам на фронт. Піду. Всі вільні", - оголосила Кудрявцева в соцмережі.

Ведуча також заявила, що і її син теж не залишиться осторонь після оголошення часткової мобілізації. "Що тут думати. Треба, значить, треба", - сказав вона.

Згадуючи Єлизавету ІІ: Netflix оголосив дату виходу п'ятого сезону "Корони" і опублікував трейлер

неділя, 25 вересень 2022, 9:40

У черговому сезоні найуспішнішого серіалу Великобританії висвітлюватимуться події 1990-х років. П'ятий сезон культового серіалу про королеву Єлизавету II та її велику родину «Корона» стартує 9 листопада. Про це повідомляє видання Hello. . Як і чотири...

"По-русски говори!": Російський блогер отримав ляпаса за те, що розмовляв англійською у Пітері (відео)

неділя, 25 вересень 2022, 9:29

Популярний російський блогер Нікіта Прошин (більш відомий як Нікі Прошиш), що веде свій YouTube-канал англійською мовою, отримав від перехожого по обличчю під час стріму про акцію проти мобілізації у Санкт-Петербурзі, передають Патріоти України. Інциде...