"Який же ви гарний!": Олег Винник вразив фанаток новими фото і щирим зізнанням

Автор хіта про щастя співак Олег Винник, який став секс-символом країни, зізнався фанам, що повинен перебувати в стані щастя, коли щось створює. Такий філософський запис він зробив у Instagram, передають Патріоти України.

«Пісня — це не цегла, хоча, і її також потрібно класти з любов'ю. Те ж саме і в творчості», — написав він, давши зрозуміти, що стан закоханості теж допомагає творити.

У коментарях фанатки-«вовчиці» не стримали захоплення від стильного вигляду співака та почали освідчуватися йому у коханні.

Весело проводить час із українкою: Кіркоров обманом полетів до США, росіяни обурені

субота, 28 січень 2023, 14:53

Скандальний путініст Філіп Кіркоров розлютив росіян черговою витівкою. Артист, який так активно підтримує повномасштабну війну РФ проти України, полетів до США. Мало того, він публікує фото з українкою, зазначають Патріоти України. Кіркоров гуляє зі сп...

Відомий український ведучий розповів, хто з зірок-чоловіків пропонував йому секс

субота, 28 січень 2023, 13:14

Український ведучий Слава Дьомін не так давно у своєму Instagram ділився, що у його біографії був такий випадок, коли до нього залицявся відомий чоловік. Втім, Дьомін навіть натяку не залишив на те, хто б це міг бути. Більш детально про цю історію зі с...