Яким був молодий танцюрист Чапкіс: Син артиста показав унікальні кадри (фото)

Грег Чапкіс, син Григорія Чапкіса, сумує за батьком, життя якого обірвалося 13 червня. Спадкоємець хореографа публікує архівні фотографії та згадує різні періоди його життя, передають Патріоти України.

На нових кадрах Чапкіс-молодший показав, яким його знаменитий батько був в молодості. Грег розмістив в "сторіз" кілька чорно-білих знімків, на яких Григорій Миколайович сфотографований під час танцю.

На унікальних фотографіях молодий танцюрист зображений на сцені, коли він виконував гопак. На ньому - шаровари, вишиванка, чоботи та козацька шапка.

У той час Чапкіс був частиною танцювального ансамблю імені Вірського, якому присвятив 26 років свого життя. В цей художній колектив юний танцюрист прийшов в 16 років. Він був задіяний майже у всіх його хореографічних постановках, брав участь в 70 зарубіжних гастрольних поїздках. Цей період був одним з найяскравіших у житті покійного танцюриста.

До того, як стати частиною знаменитого колективу, юний Чапкіс навчався в залізничному училищі й танцював в ансамблі пісні і танцю суспільства "Трудові резерви". Одного разу в складі цього колективу підліток-танцюрист виступив в старому кремлівському театрі, і цей вечір, як згадував Григорій Миколайович, змінив його життя назавжди. Після концерту його несподівано підхопив Сталін, який сидів у першому ряду, та посадив до себе на коліна, а потім вручив коробку з наручним годинником.


Зрадила Україну: Українська акторка з п’єси "За двома зайцями" підтримала анексію Херсону

вівторок, 4 жовтень 2022, 17:28

Українська акторка Ружена Рубльова, яка грала у п’єсах "За двома зайцями", "Лісова пісня", "Енеїда" перейшла на бік окупантів. Вона не лише стала директоркою двох навчальних закладів в окупованому Херсоні, а й виступила на "святкуваннях" щодо анексії Х...

Кінець благодійної місії: Джамала залишила польські Танці з зірками. Відео останнього виступу

вівторок, 4 жовтень 2022, 10:48

На кожному виступі артистки у прямому ефірі збирали кошти для постраждалих від війни українців. Українська співачка Джамала після шостого випуску Танців з зірками залишила проект. Про це повідомляється в Instagram. Так, останнім танцем артистки та її п...