"Йдемо різними шляхами": Кухар на тлі чуток про розлучення з чоловіком висловилася про їхні стосунки

Прима Національного театру опери та балетуКатерина Кухар на тлі чуток про розлучення з чоловіком Олександром Стояновим висловилася про їхні стосунки, передають Патріоти України.

Вже тривалий час ходять плітки про розрив подружжя. Танцівники відмовляються коментувати стосунки одне з одним та ділитися бодай якимись подробицями. Утім, в інтерв'ю nv.ua Кухар привідкрила завісу особистого життя та зазначила, що вони зі Стояновим "йдуть різними шляхами".

Також балерина прокоментувала скандал довкола свого чоловіка, який розгорівся на тлі того, що вінза кордоном виступає з виставою "Лебедине озеро", музику до якої написав російський композитор Петро Чайковський. Кухар наголосила, що жодним чином не впливає на творчість чоловіка та не радить йому нічого.

Тим не менш, танцівниця зазначила, що не варто забувати про досягнення Стоянова. Артистка зазначила, що танцівник єдиний, хто нині представляє балет "Лісова пісня" на трьох континентах.

"Я не буду за Олександра коментувати його діяльність. Ніколи не радила йому нічого по роботі, він самодостатня доросла людина й завжди робить так, як вважає за потрібне. Й тим паче зараз, ми йдемо різними шляхами. Водночас треба відзначити, Стоянов єдиний продюсер, хто зараз усьому світу показує балет "Лісова пісня" на трьох континентах", - наголосила Кухар.

Нагадаємо, чутки про розлучення Катерини Кухар та Олександра Стоянова ширяться від жовтня 2023 року. Спочатку балерина показалася із новою зачіскою та заявила, що жінка йде до перукаря, коли в її особистому життя стаються зміни. Згодом і Стоянов почав натякати на розрив, коли назвав балерину лише "матір'ю його дітей".

"Користуються безробіттям": Зірка "Скаженого весілля" розповіла, наскільки впали доходи артистів під час війни

середа, 29 травень 2024, 11:22

Популярна українська акторка Віра Кобзар ("Скажене весілля", "Джованні", "Родичі", "Ми більше ніж я") в інтерв’ю OBOZ.UA розповіла, які гонорари зараз платять артистам, інформує UAINFO.org. Аристка каже, що вперше на знімальний майданчик та театральну ...

"Мені не сподобалося": Дмитро Коляденко зізнався, чому більше не спілкується з Іриною Білик

вівторок, 28 травень 2024, 17:43

Актор, хореограф та шоумен Дмитро Коляденко, який довгий час після розриву з Іриною Білик підтримував з нею дружні стосунки, вразив зізнанням. За його словами, вони припинили будь-яке спілкування з грудня минулого року. Каже, що вони посварилися через ...