"Є справи важливіші": Влад Яма різко відповів на хейт за фото в стилі "рятувальника Малібу", поки в Україні йде війна

Танцівник, хореограф та ведучий Влад Яма відреагував на потік хейту, який обрушився на нього після публікації фото в Instagram в стилі "рятувальника Малібу", зробленого у Маямі, передають Патріоти України.

Під цим кадром Яма розповів про лоти з ним, які можна придбати, а частину отриманих грошей з них знаменитість планує передати на ЗСУ. Втім, юзери засудили танцівника за те, що він поїхав з країни підчас повномасштабного вторгнення.

"Не бачу жодної вагомої причини, що дозволила вам виїхати і хизуватись знімками зі Штатів, чекаємо на батьківщині згідно з законом", "І навіщо це нам бачити. Владе, у нас війна, і як ви купаєтесь нам не цікаво".

Раніше Яма видаляв негативні коментарі, та цього разу вирішив відповісти підписникам: "Кожен має право на свою думку, але я не бачу сенсу комусь щось доводити, є справи важливіші".

Підтримала чоловіка й дружина Влада Лілія Яма: "Ніхто не має права засуджувати право вибору кожного з нас! Не судіть, щоб вас не судили. Ніхто не знає обставини кожного".

Нагадаємо, що у перший день повномасштабної війни Влад Яма з дружиною та сином виїхав з України. Пізніше хореограф розповів, що перебуває в Америці. Танцівник зазначив, що встиг залишити країну, перш ніж чоловікам заборонили виїджати.

"Влада поставила мені ультиматум": Ані Лорак вперше висловилася про війну і накинулася на Україну

неділя, 26 березень 2023, 17:23

Співачка Ані Лорак, через рік після початку повномасштабного вторгнення військ Росії в Україну, раптом згадала що вона українська співачка. Лорак звинуватила владу України, що її в 2014 році змусили виїхати до Росії, передають Патріоти України. "На жал...

"Я вже не повернуся": Зрадниця Повалій розридалася на одній сцені з Басковим

неділя, 26 березень 2023, 12:30

Зрадниця Таїсія Повалій, яка продовжує жити в РФ і не виступила проти повномасштабної війни, розв'язаної країною-агресоркою в Україні, з'явилася на одній сцені з путіністом Миколою Басковим. Співачка вирушила на російське телешоу і розридалася прямо на...