"Є справи важливіші": Влад Яма різко відповів на хейт за фото в стилі "рятувальника Малібу", поки в Україні йде війна

Танцівник, хореограф та ведучий Влад Яма відреагував на потік хейту, який обрушився на нього після публікації фото в Instagram в стилі "рятувальника Малібу", зробленого у Маямі, передають Патріоти України.

Під цим кадром Яма розповів про лоти з ним, які можна придбати, а частину отриманих грошей з них знаменитість планує передати на ЗСУ. Втім, юзери засудили танцівника за те, що він поїхав з країни підчас повномасштабного вторгнення.

"Не бачу жодної вагомої причини, що дозволила вам виїхати і хизуватись знімками зі Штатів, чекаємо на батьківщині згідно з законом", "І навіщо це нам бачити. Владе, у нас війна, і як ви купаєтесь нам не цікаво".

Раніше Яма видаляв негативні коментарі, та цього разу вирішив відповісти підписникам: "Кожен має право на свою думку, але я не бачу сенсу комусь щось доводити, є справи важливіші".

Підтримала чоловіка й дружина Влада Лілія Яма: "Ніхто не має права засуджувати право вибору кожного з нас! Не судіть, щоб вас не судили. Ніхто не знає обставини кожного".

Нагадаємо, що у перший день повномасштабної війни Влад Яма з дружиною та сином виїхав з України. Пізніше хореограф розповів, що перебуває в Америці. Танцівник зазначив, що встиг залишити країну, перш ніж чоловікам заборонили виїджати.

"Чому ми меншовартісні?": Вітовська відповіла, чому Україна досі не отримала "Оскар"

неділя, 24 вересень 2023, 9:50

Відома актриса Ірма Вітовська пояснила, чому наша країна досі так і не отримала "Оскар" за свої фільми. Зірка зазначила, що стрічки від України можуть претендувати на нагороду тільки в одній категорії - "Найкращий іноземний фільм", передають Патріоти ...

"Не можу дозволити собі туфлі в Saint Laurent": Українська акторка побідкалася на "безгрошів'я" у США

субота, 23 вересень 2023, 18:42

Акторка Вікторія Варлей із Холостяк 12 в інтерв'ю Анні Олицькій зізналася, на які гроші зараз живе у Маямі. Варлей розповіла, що її чоловік втратив основний бізнес, передають Патріоти України. «Усе не так класно, як хотілося б. Працюємо над тим, щоб ус...