Єфросініна розкрила, які зарубіжні країни просочені російською пропагандою - в Італії на ТБ українців називали нацистами

Відома українська телеведуча Маша Єфросініна за останні півроку нерідко виступала на закордонних телеканалах, де розповідала світовій громадськості правду про злочинну війну Росії проти України. Проте не у всіх країнах журналістів влаштовувала риторика знаменитості. Так, наприклад, в Італії їй намагалися довести, що українці - "нацисти", а в Росії люди живуть добре, передають Патріоти України.

Справа в тому, що навіть зарубіжні країни тією чи іншою мірою просочені російською пропагандою. Про це Єфросініна розповіла в інтерв'ю Алесі Бацман для її однойменногоYouTube-каналу.

"В Італії дуже довго домовлялися про включення прямого ефіру, там дуже велике шоу. Я погодилася. Вони сказали, що все буде про конфлікт. Мене вже слово "конфлікт" збентежило. Ну, думаю, добре, зараз я вам розповім. Вони почали ставити питання на кшталт: "Ми чули, що у вас родичі є в Росії і вони вам не дзвонять. Так може це пряме посилання до того, що вашим родичам там добре і вони бояться зв'язуватися з нацистами?" Я думаю, так, стоп. І вкочую їм історії про те, що маразматик, гон*он цей бункерний робить із моїм народом, з моєю країною. І все – мене викинули з ефіру", – поділилася телеведуча.

У підсумку ефір з Єфросініною тривав не 40 хвилин, як спочатку з нею домовлялися на телеканалі, а чотири. Натомість, на центральних італійських каналах практично щовечора показують одного з головних рупорів Кремля Володимира Соловйова. Там він дає інтерв'ю, просуваючи російську пропаганду в маси, а місцеві журналісти його цілком підтримують.

Здивувала Єфросініна і тим, що "правдиві" російські новини показують навіть в Індії. "Індуси дуже часто просять вийти в ефір. Я думаю, де Індія, де ми. А вони пояснюють: "Ви не повірите, у нас стільки йде російської пропаганди по телевізору. Ми, дрібні канали, боремося із цим", – розповіла зірка.

А у Франції, куди Єфросініна приїжджала на кілька днів для благодійного концерту, їй взагалі здалося, що місцеві жителі анітрохи не зацікавлені в темі війни в Україні. "Я була у Франції, там, здається, що взагалі немає історії про війну в Україні. Французи заплющили очі і нічого не чують. А от німці допомагають. Попри все, саме вони створюють якісь фонди, організації, акції, демонстрації відбуваються. Про Польщу ми всі знаємо", – прокоментувала Єфросініна.

"Просто жах": 17-річна Маша Полякова потрапила в "еротичний" скандал

неділя, 5 лютий 2023, 11:05

17-річна дочка української співачки Олі Полякової - Маша - опублікувала фото з Лондона, де вона сидить в одному із закладів і їсть десерт у вигляді чоловічого статевого органу, передають Патріоти України. Незважаючи на те, що дівчина спробувала зобрази...

Помер голлівудський актор, відомий за шістьма частинами культової комедії "Поліцейська академія"

неділя, 5 лютий 2023, 7:12

У суботу, 4 лютого, стало відомо про смерть популярного канадського актора Джорджа Р. Робертсона. За свою кар'єру він зіграв близько 80 ролей у кіно та серіалах. Мабуть, найвідомішою його роботою стала роль начальника Герста в комедії «Поліцейська акад...