Євгенія Власова відповіла, чи спілкується з Костянтином Меладзе, який мовчить про війну

Українська співачка Євгенія Власова розповіла про стосунки з відомим композитором та продюсером Костянтином Меладзе. Артистка відповіла, чи підтримує вона зв'язок з автором пісень, який замовчує війну, передають Патріоти України.

Як відомо, Меладзе є хрещеним батьком 19-річної доньки Власової Ніни. За словами виконавиці, вона спілкується з композитором. Попри те, що Костянтин не висловлюється про повномасштабне вторгнення, Власова продовжує захищати кума та підтримувати зв'язок з ним.

"Ми з ним листувалися в соцмережі цими днями", – розповіла співачка Радіо Люкс. Євгенія розповіла, що на 24 лютого 2022 року продюсер перебував в Україні. Він навіть допоміг Власовій виїхати з Києва у більш безпечне місце. Тоді, як пригадала артистка, було складно купити квитки та дістатися західної України, тому вона вдячна Меладзе за допомогу.

Зірка сцени поділилася, що композитор був розгубленим у перші дні вторгнення росіян, тому і мовчав. Ба більше, Власова каже, що у них доволі близькі стосунки, вона в будь-який момент може звернутися до кума за фінансовою допомогою. Також Костянтин не залишає без уваги і Ніну. Він надсилає їй кошти, коли вони їй потрібні.

Дівчина продовжує інтригувати: Співачка Klavdia Petrivna вперше показала своє обличчя (фото)

субота, 20 липень 2024, 19:45

Українська співачка Klavdia Petrivna, яка увірвалася в український шоубізнес та стала однією з найпопулярніших артисток, досі ховалася під масками та великими капелюхами. Шанувальники маоло що знають про загадкову артистку, але її пісні одразу припали ...

Тварина "дала згоду": МЗС Литви взяло на службу кота

субота, 20 липень 2024, 14:30

На подвір'ї міністерства зовнішніх справ Литви знайшли маленьке чорне кошеня. Дипломати вирішили залишити тварину під опікою відомства. Про це у п'ятницю, 19 липня, повідомив міністр закордонних справ Литви Ґабріелюс Ландсберґіс. Високопосадовець уточн...