"Євробачення-2023 буде в Україні 100%": Міністр культури Ткаченко про підготовку до конкурсу

В суботу Україна стала переможницею Євробачення-2022. Нашу країну представляв гурт Kalush Orchestra з піснею Stefania. За правилами конкурсу, країна-переможниця отримує право на проведення Євробачення наступного року.

Проте у мережі відбуваються дискусії, наскільки можливо цю організацію реалізувати під час війни та у якому місті України проведуть конкурс. Ексклюзивно до ефіру Сніданку з 1+1 долучився міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко, передають Патріоти України.

Він розповів, що наша країна вже не вперше прийматиме конкурс, тому багато нюансів організації будуть враховані.

"Головне – у нас є досвід проведення двох конкурсів Євробачення. Тому організувати наступне для нас не буде проблемою. Як відповідають керівники Євробачення на питання де буде наступний конкурс: "Видихніть і святкуйте перемогу". Я думаю, ми зробимо все, щоб майбутнє Євробачення відбулось в Україні", - прокоментував Ткаченко.

На інформацію про те, що вже свою заяву підстрахувати Україну в організації конкурсу висловили Швеція та Іспанія, Ткаченко відповів категорично: "Фінансовану допомогу ми приймаємо, але проводити Євробачення будемо в Україні, 100%".

Про війну воліє мовчати: Путіністка Ані Лорак засвітилася на вечірці Кіркорова (відео)

четвер, 30 червень 2022, 16:59

Співачка Ані Лорак, яка, попри народження в Україні, цинічно мовчить про звірства Росії на території рідної країни, продовжує веселитися на заходах. Поки ракети РФ вбивають мирних українців, вона відпочиває на святі Філіпа Кіркорова. Він же влаштував в...

Співачка Настя Приходько назвала Потапа "рідкісним г*вном", спливли подробиці скандалу

четвер, 30 червень 2022, 11:12

Українська співачка Анастася Приходько гнівно відгукнулася про українського репера Потапа і його супутницю Настю Каменських. У себе в Facebook-блозі вона зробила репост новини про те, що артисти відмовилися виступати в Росії. В описі Настя зазначила: "...