
У березні стало відомо, що російські окупанти зруйнували будинок під Києвом українського продюсера Ігоря Кондратюка. Російський снаряд зруйнував кондиціонер, вибив вікна на стіні, пошкодив стіну будинку, передають Патріоти України.
Хоча родина Кондратюка вже від травня живе у своїй оселі, та шоумен поки не поспішає відбудовувати значно пошкоджений будинок. Продюсер говорить, що буде займатиметься ремонтом після перемоги України. Адже до кінця війни зарано відбудовувати будинок.
"Ми не відбудовуємо стіну, бо вважаємо, що до кінця війни якось передчасно навіть вікна вставляти — ми їх забили ДСП і все, ніякої проблеми немає. Знову ж таки, у нас є дах над головою, електроенергія, гаряча вода, тому все відносно", - розповів Кондратюк в інтерв'ю "Суспільному". Шоумен вважає, що у будинок поцілили з "Градів". Куди саме летів ворожив снаряд, Кондратюк не знає.
"Я так розумію, що десь з-під Бишева стрільнули "Градом" у наш бік. Не знаю, куди саме цілили, тому що в нашому лісі впало кілька снарядів і один відхилився в бік мого будинку", - додав Кондратюк.
Ларрі — легендарний британський кіт-мишолов, який «працює» у премʼєрській резиденції та пережив уже шостого главу уряду, передають Патріоти України з посиланням на The Washington Post. Премʼєр-міністри приходили і йшли, зазначає видання, а Ларрі залиша...
Коли явні інваліди не можуть списатися з війська, бо за висновками ВЛК все ще є придатними, аж ніякі не воювавший мажор гламурно демобілізувався, як і служив, вважають вояки. Піар вийшов явно невдалим перед сотнями тисяч бійців та їхніми родинами. Укра...