"Її країна щодня бомбардує українські міста. Ви у своєму розумі?": Росіянка перемогла на конкурсі "Місіс Всесвіт" - мережу шокувало рішення журі

Росія перемогла на конкурсі "Місіс Всесвіт": мережу шокувало рішення журі

З 30 січня до 5 лютого у столиці Болгарії Софії проходив міжнародний конкурс "Місіс Всесвіт-2022", у якому беруть участь заміжні жінки від 18 до 55 років. Серед 120-ти учасниць журі обрали володарку головної корони - нею стала 34-річна росіянка Олена Максимова, передають Патріоти України.

Мережу обурив той факт, що на заході такого масштабу перемогу віддають Росії, яку взагалі варто бойкотувати в усьому світі, поки окупанти в Україні продовжують знищувати мирні міста та вбивати невинних людей.

Відомо, що представниця країни-терористки родом із села Гия в Удмуртській Республіці, а зараз мешкає в Іжевську, де керує мережею мовних центрів.

І поки росіяни тріумфують, вітаючи співвітчизницю з перемогою, українці намагаються достукатися до організаторів конкурсу, які ніби живуть в іншій реальності, оскільки вважають за нормальне віддати перемогу Росії, поки та веде повномасштабну війну в незалежній державі.

"Я щось не зрозуміла, а як це сталося в нинішній обстановці? Як цивілізований світ це допустив?", "Чому до участі допустили росіянку? Її країна щодня бомбардує українські міста. Ллється кров військових, дітей, жінок. Ви у своєму розумі?", "Що, російський папік виявився багатшим за інших?", "Серйозно? Росіянка? Що вона взагалі там забула? Після того, як Росія розв'язала війну, її громадян повинні відрізати від усього цивілізованого світу! Вони скрізь повинні бути ізгоями!" – пишуть українці.

Ще більшої абсурдності ситуації додає те, що минулого року на "Місіс Всесвіт" перемогла також росіянка. Щоправда, тоді мешканка Санкт-Петербурга представляла Грузію.

Зазначимо, що міжнародний конкурс краси проводиться з 2007 року. Його організовує болгарська компанія Mrs. Universe LTD. Брати участь у ньому можуть заміжні, розлучені чи овдовілі жінки, а також ті, які мають дітей.

Україну на "Місіс Всесвіт" цього року представляли одразу п'ять жінок: з Києва, Харкова, Львова, Херсона та Маріуполя. Вони здобули перемоги в номінаціях "Місіс перша леді Всесвіту-Натхнення", "Місіс Незалежність", "Місіс Топ-Європа", "Місіс Солідарність" та "Місіс Відвага" відповідно.

Джерело: Обозреватель

Лоліта "просадила" в казино майже $2 мільйони

вівторок, 21 березень 2023, 21:00

Опальна співачка Лоліта, яка живе і виступає в РФ, нічого не кажучи про війну в Україні, шокувала новими зізнаннями. Виявилося, вона страждала від пристрасті не тільки до алкоголю і наркотиків, також вона була ігроманом, зазначають Патріоти України. У ...

"Бережіть мене": Пугачова звернулася до Путіна, але поплатилася

вівторок, 21 березень 2023, 10:26

Співачка Алла Пугачова, яка втекла з Росії до Ізраїлю, постійно піддається нападкам з боку росіян. Продюсер "Ласкавого мая" Андрій Разін заявив, що на це є причина. Також він здивований, що Алла Пугачова стала цапом-відбувайлом, передають Патріоти Укра...