Його не впізнати! "Опухлий і червоний": Розповнілий Цекало засвітився на фото з молодою дружиною

Відомий продюсер і колишній чоловік співачки Лоліти Олександр Цекало засвітився на фото зі своєю молодою дружиною Дариною Ервін. Артист погладшав і виглядає опухлим, зазначають Патріоти України.зазначають Патріоти України.

Ервін показала сімейні знімки на своїй сторінці в Instagram. Дівчина рідко ділиться фото з Цекало і в її профілі немає жодного кадру з чоловіком. Знімки з продюсером вона лише іноді публікує в Stories.

На нових фото, де Цекало засвітився поруч з молодою дружиною, артист виглядає постарілим. Продюсер і колишній чоловік Лоліти погладшав, обзавівся досить великим "животиком", його обличчя розпухло, а шкіра почервоніла.

Знімки Цекало розбурхали мережу. Шанувальники всерйоз стурбовані через зовнішній вигляд артиста. У ЗМІ вже з'явилися чутки про те, що артист може зловживати алкоголем.

Цекало і його молода дружина: що відомо

Колишній чоловік Лоліти Мілявської і його пасія Дарина Ервін одружилися у 2019 році. До цього Цекало перебував у шлюбі з сестрою Віри Брежнєвої - Вікторією Галушкою. Однак на початку 2019 року в ЗМІ почали з'являтися фото, які доводили, що артист зраджував своїй дружині з молодою дівчиною. Незабаром виявилося, що нова обраниця Цекало - художниця і актриса Дарина Ервін.

"Заробляла я багато, але...": Оля Полякова розповіла, куди напередодні війни витратила усі заощадження

субота, 28 травень 2022, 13:50

У новому випуску програми Дорослі дівчата з Машею Єфросініною співачка зізналася, що залишилася без фінансової подушки. Вона повідомила, що до початку війни Росії проти України вони з чоловіком добре заробляли, але в результаті залишилися без грошей, п...

Ненависть до Пугачової і Галкіна в РФ досягла апогею: Примадонну хочуть позбавити громадянства за антивоєнну позицію

субота, 28 травень 2022, 11:22

Російська співачка і прихильниця Путіна Вікторія Циганова запропонувала позбавити Аллу Пугачову громадянства за те, що вона засудила війну в Україні. За її словами, Примадонна ніколи не прославляла Росію в своїх піснях, передають Патріоти України. "Алл...