Йому дуже сподобалось: SLAVIA пояснила, чому присвятила нову пісню колишньому чоловіку DZIDZIO

Українська співачка SLAVIA після розлучення з DZIDZIO дуже змінилася зовні, стала більш впевненою. Вона повністю присвячує себе творчості. Нещодавно артистка презентувала нову пісню «Любов любов», яку присвятила колишньому чоловіку. В ефірі на радіо «Армія FM» співачка сказала, що ця робота для неї дуже важлива, адже це про її почуття, про її життя, передають Патріоти України.

За словами SLAVIA, це історія взаємин тривалістю 20 років, подяка людині, яка була поруч, і з якою, не дивлячись на розлучення, вдалося зберегти дружні стосунки. Сингл був написаний на одному диханні за один вечір.

«Молоді можуть і не зрозуміти. Я вважаю, що треба вміти залишатися в добрих стосунках, це краще, ніж ворогувати. Треба вміти залишатися в любові і за все дякувати», — заявила співачка.

Артистка впевнена, що її колишньому чоловіку пісня сподобалася, він опублікував відео в сторіс Instagram. «Я думаю, кому б не сподобалося — про людину співають пісню, це завжди приємно», — зазначила вона.


Про війну все ж мовчить: Алла Пугачова закриває свою останню компанію у Росії

середа, 30 листопад 2022, 17:40

Російська співачка Алла Пугачова закриває свій останній бізнес у Росії. Артистка вирішила позбутися компанії ТОВ "АБП", яка займалася діяльністю у сфері радіомовлення, виготовленні музики та звукозапису, передають Патріоти України. Документи про ліквід...

Каже, забагато віддавав дружині: Дантес назвав свою версію розлучення з Дорофєєвою та деякі подробиці

середа, 30 листопад 2022, 15:55

Співак Володимир Дантес, який на початку війни оголосив про розлучення з Надею Дорофєєвою, назвав справжню причину розриву. За його словами, проблеми та непорозуміння у стосунках виникли приблизно за півроку до прийняття рішення. На початку лютого пара...