Йому мало крові: Режисер Кончаловський похвалив Путіна за війну в Україні

Російський режисер Андрій Кончаловський поповнив ряди посіпак кривавого диктатора Володимира Путіна, який розв'язав війну в Україні 24 лютого, передають Патріоти України.

Журналісти видання "Аргументи і факти" запитали у Кончаловського, як він ставиться до того, що Росію більше не допустять до міжнародних кінофестивалів. Але замість того, щоб прямо відповісти на питання, він почав нахвалювати Путіна.

"Він (Путін, - УНІАН) не озирається, він діє трохи інакше. Відведу розмову трохи в сторону - ви не намагалися підрахувати, чи багато в світі за останні 60 років знайшлося сміливців, які наважилися спробувати покласти край пануванню американського долара? Першим це спробував зробити президент США Кеннеді. Його вбили. Потім спробу зробив Де Голль. І отримав повстання студентів у Франції і замахи на нього в Північній Африці. Потім були Саддам Хусейн і Муамар Каддафі - головні вороги американського диктату в глобальному пейзажі. Сьогодні Путін очолив боротьбу з головним світовим злом", - сказав режисер.

Він додав, що зараз Путін демонструє свою відважність і ризикує своїм життям. Ось тільки Кончаловський не подумав про українців, які щодня страждають від масових обстрілів з боку російської армії.

Дочка Ольги Сумської похвалилася, що продовжує працювати в Росії

середа, 27 вересень 2023, 20:15

"Мене дійсно завжди захоплювали жінки, які вміють і поєднувати кар'єру, і бути турботливою мамою та прекрасною дружиною. Я люблю діяльних людей, які не сидять на місці, розвиваються, вигадують, творять, ростуть і йдуть уперед. Час змушує нас жити тут і...

"Тривалий процес реабілітації":Алієв розповів, в якому зараз стані перебуває госпіталізований Мілевський

середа, 27 вересень 2023, 16:55

Стан колишнього нападника київського "Динамо" Артем Мілевського, який перебуває в одній із столичних клінік, де лікується від алкогольної залежності, починає покращуватись. При цьому на ексгравця збірної України чекає дуже тривалий процес реабілітації....