Іро, зупинись! Перефарбована в брюнетку Білик не сподобалася фоловерам (відео)

Кадр з кліпу

Українська співачка Ірина Білик відзначає важливу творчу дату — 10-річчя кліпу на пісню «Дівчинка», головним героєм, режисером і стилістом якого був уже колишній чоловік співачки Аслан Ахмадов, зазначають Патріоти України.

У зв'язку з цим Ірина поцікавилася у шанувальників в Instagram, чи не варто їй повернутися до образу в «Дівчинці» -брюнетки.

Однак ті були практично одностайні — Білик повинна бути блондинкою! І лише деякі з фоловерів відзначили, що краса співачки від кольору її волосся не залежить.


Зробила операцію напередодні: У Лоліти під час концерту розійшовся шов на обличчі (відео)

середа, 22 вересень 2021, 11:59

57-річна російська співачка Лоліта Мілявська розповіла, як під час концерту у неї розійшовся шов на обличчі. Виявляється, що зірка напередодні зробила пластичну операцію, але під час виступу робота хірурга піддалася жорсткому випробуванню, зазначають П...

Усе пішло не за планом: Дружина Влада Ями розповіла, як хореограф розбив лоба на їхньому весіллі

середа, 22 вересень 2021, 11:29

Відомий хореограф та суддя шоу "Танці з зірками" Влад Яма відсвяткував "мідне весілля" з дружиною Лілією, передають Патріоти України. Також Яма зворушливо звернувся до своєї коханої. Знаменитість зізнався, що якби міг повернути час назад, то освідчився...