Із леопардовим принтом: Маша Єфросиніна на Мальдівах похвалилася подарунком від Ірини Білик (фото)

Маша Єфросиніна. Фото: instagram.com/mashaefrosinina.Популярна українська телеведуча та блогерка Маша Єфросиніна на сторінці в Instagram повідомила, що проводить відпустку в теплих краях. Зірка разом з чоловіком Тимуром Хромаєвим та сином Олександром відпочиває на Мальдівах, повідомляють Патріоти України.

На острові Єфросиніна похвалилася подарунком від зіркової колеги по шоу Маскарад Ірини Білик. Ведуча розповіла, що під час запису однієї з програм побачила на колезі ефектну накидку та «захопилася». Співачка надіслала Єфросиніній таку ж в подарунок. «Іруся, я в ідеальному місці для вигулу твоєї краси! Дякую тобі», — написала Марія в Stories.

Накидку з леопардовим принтом ведуча поєднала зі стильним злитим купальником. На відпускних знімках ведуча продемонструвала підтягнуту фігуру.

instagram.com/mashaefrosinina

Поки Сергій волонтерить: Стало відомо, хто замість Притули стане співведучим Лесі Нікітюк у шоу "Хто зверху?"

вівторок, 6 червень 2023, 9:16

Капітаном чоловічої команди та співведучим Лесі Нікітюк у новому сезоні шоу "Хто зверху?" став український блогер-мільйонник Богдан "Буше" Шелудяк. Він замінить в кадрі Сергія Притули, який вів розважальний проєкт упродовж останніх дев'яти років. Про ц...

Зірковий американський актор Алек Болдвін зобов'язаний виплачувати кошти синові вбитої ним українки

вівторок, 6 червень 2023, 0:55

Між родиною вбитої українки Галини Гатчінс та американським актором Алеком Болдвіном підписано мирний договір. Про це повідомляє BBC. . Зокрема, суд США ухвалив рішення за позовом чоловікаМетью Гатчінса проти зірки кіно. Як відомо, ще у жовтні 2022 ро...