Каньє Вест розхвалив путінський режим, Гітлера та назвав себе нацистом: Ілон Маск миттєво відреагував

Каньє Вест розхвалив путінський режим, Гітлера та назвав себе нацистом: Ілон Маск миттєво відреагував

Скандальний американський репер Каньє Вест сколихнув суспільство заявою про те, що він поважає диктаторів Адольфа Гітлера та Володимира Путіна. Артист назвав себе "проросійською людиною", вихваляв нацизм та заперечував Голокост в розмові з популяризатором теорій змов Алексом Джонсом, передають Патріоти України.

На цинічні слова зірки змушений був відреагувати засновник компаній SpaceX та Tesla, а віднедавна ще й власник соцмережі Twitter Ілон Маск. Він заблокував популярний акаунт Каньє в соцмережі, щоб він не поширював свої пропагандистські заяви.

Виконавець, який протягом останніх років привертає до себе увагу різними скандалами, вирішив висловити свою "авторитетну" думку щодо трагедії часів Другої світової війни та геноциду українців. Вест відкрито підтримав політику російського тирана Путіна та спробував відшукати щось хороше в лідері нацистської Німеччини Гітлері.

"Я бачу хороше в Гітлері. Я люблю всіх. Цей хлопець винайшов автобан, винайшов мікрофон, яким я користуюсь. Ви не можете заперечити, що він зробив щось хороше. Мені набридло це. Кожна людина має певну цінність, особливо Гітлер. А ще Гітлер був християнином. Мені подобається Гітлер", – розійшовся репер.

Вест також заявив, що добре ставиться до євреїв, хоч і не вірить, що Гітлер чинив геноцид. Водночас американець заявив, що йому не подобається, що нацистів асоціюють зі злом. За словами зірки, він – нацист, і вважає, що це круто.

Коли правий публіцист Нік Фуентес вставив ганебну фразу: "Я дуже пропутинський та проросійський", Каньє йому відповів: "Я теж".

Ба більше, репер запевнив, що погоджується з твердженням російського диктатора про те, що Америка "відмовилася від традиційних цінностей і прийняла сатанізм".

Після скандального інтерв'ю акаунт Веста в Twitter миттєво заблокували, а на прохання виправити це, Ілон Маск написав: "Я старався як міг. Незважаючи на це, він знову порушив наше правило проти підбурювання до насильства. Обліковий запис буде призупинено". Варто також зауважити, що в своєму акаунті репер публікував нацистську символіку.

Весело проводить час із українкою: Кіркоров обманом полетів до США, росіяни обурені

субота, 28 січень 2023, 14:53

Скандальний путініст Філіп Кіркоров розлютив росіян черговою витівкою. Артист, який так активно підтримує повномасштабну війну РФ проти України, полетів до США. Мало того, він публікує фото з українкою, зазначають Патріоти України. Кіркоров гуляє зі сп...

Відомий український ведучий розповів, хто з зірок-чоловіків пропонував йому секс

субота, 28 січень 2023, 13:14

Український ведучий Слава Дьомін не так давно у своєму Instagram ділився, що у його біографії був такий випадок, коли до нього залицявся відомий чоловік. Втім, Дьомін навіть натяку не залишив на те, хто б це міг бути. Більш детально про цю історію зі с...