"Категорично відмовлявся від інвалідного візка та виходив на прогулянку": Подробиці останніх днів життя принца Філіпа

​Герцог ходив за допомогою тростини та намагався приєднуватися до королеви за столом.

Чоловік королеви Єлизавети, принц Філіп, який помер 9 квітня у віці 99 років, останні дні життя провів зі своєю дружиною. Королівська пара прожила в шлюбі 73 роки. Більшу частину передсмертних днів герцог Единбурзький перебував у своїй спальні з видом на Східну терасу Віндзорського замку. Про це Dailymail розповів біограф британської королівської родини Річард Кей, передають Патріоти України.

«Розклад прийомів їжі було змінено та підлаштовано під стан принца Філіпа. Трапези влаштовувалися тільки тоді, коли у нього були сили, щоб приєднатися до королеви за столом. Більшу частину дня принц спав, але „були моменти ясності та радісної близькості“. Попри погіршення здоров’я, що сигналізувало про те, що його життя наближається до кінця, королева і принц Філіп все ще могли проводити час один з одним», — розповіло джерело.

Принц Філіп не дожив два місяці до свого 100-річного ювілею та помер через півмісяця після повернення з лікарні, де йому була проведена операція на серці. В деякі дні, коли принц Філіп почував себе досить сильним, він одягав сорочку, джемпер, випрасувані штани та начищені туфлі й виходив з кімнати. «У теплі дні він просив винести стілець на вулицю, і сидів на сонці, прикривши ноги ковдрою. Герцог ходив за допомогою тростини й відмовлявся використовувати інвалідне крісло. Це небажання видати будь-які ознаки слабкості було характерним для нього», — зазначив інсайдер.

«У нього було тільки одне прагнення: він був сповнений рішучості не закінчити свої дні в лікарні. Коли він повернувся в Віндзор, він сказав, що не повернеться ні в яку лікарню», — поділилося джерело.

З архіву ПУ. Поганий знак, що став пророчим: На королівському весіллі загинули 139 людей

субота, 15 травень 2021, 23:30

Австрійська принцеса Марія-Антуанетта 15 травня 1770-го вийшла заміж за 15-річного майбутнього короля Франції Людовика XVI. Однак радісна для Австрійської імперії та Франції подія обернулась великою трагедією, котра знаменувала великі потрясіння для мо...

"У житті треба все спробувати": Могилевська стала жертвою невдалого експерименту із волоссям (відео)

субота, 15 травень 2021, 23:28

Співачка Наталя Могилевська, яка заявила про готовність просувати особистий бренд, поекспериментувала з волоссям. Артистка на відео розповіла, що переборщила з якимось пігментом. Тому половина волосся на її голові вийшла зеленого кольору, повідомляють ...