Катерина Кухар спантеличила глядачів та учасників "Танців із зірками", заявивши про свою вагітність

В ефірі шоу "Танці з зірками" суддя проєкту Катерина Кухар спантеличила заявою. Так, коментуючи виступ солістки гурту KAZKA Олександри Заріцької, балерина натякнула на свою вагітність, передають Патріоти України.

"Нарешті, у цьому контемпі ви розкрили ваші крила, літали над паркетом, зробили піруети, зробили баланс. Я повірила сьогодні в історію вашого кохання. І напевно, я сьогодні така емоційна, тому що при надії", – сказала зірка.

На мить усі втратили дар мови, зокрема, і ведучий Юрій Горбунов. Але більше Кухар нічого не сказала та не пояснила свої слова.

Зауважимо, Катерина Кухар та її чоловік Олександр Стоянов разом від 2006 року. Вони виховують двох дітей - 12-річного Тимура і 6-річну Настю.

Через COVID-19 помер відомий український музикант та композитор

неділя, 5 грудень 2021, 21:10

"Товариство! Наш друг, колега і брат Данило Перцов відійшов нині в засвіти. Прощай, дорогий Даниле! Прости і прощай! Ми тебе дуже любимо", - написали у гурті. . Музикант був госпіталізований до лікарні із коронавірусом та перебував у реанімації. . Дани...

Помер легендарний одесит, радянський та пострадянський кінопродюсер Марк Рудінштейн

неділя, 5 грудень 2021, 20:20

Помер кінопродюсер Марк Рудінштейн, який у листопаді потрапив до лікарні з серцевим нападом. Засновнику кінофестивалю «Кінотавр» було 75 років, повідомляють Патріоти України з посиланням на «Інтерфакс». На початку осені Рудінштейну зробили операцію, ал...