Хоча старі фанати досі її люблять: Музичний критик розповів, чому Алла Пугачова втрачає популярність

Радянська і російська співачка Алла Пугачова поступово втрачає свою популярність і переходить з розряду зірок у легенди. Таку думку висловив музичний критик Павло Рудченко, передають Патріоти України.

За його словами, сьогодні стають популярними нові артисти, які роблять колаборації з молодіжними рухами й блогерами. "Аллу Борисівну люблять досі її фанати, але все-таки вона менше представлена в інформаційному полі, оскільки зараз нове покоління орієнтоване на сучасні підходи через соціальні мережі, через Інтернет. У Алли Борисівни в цьому плані набагато менше цікавих колаборацій з молоддю. У неї практично йде робота по інерції зі старим поколінням", - говорить експерт.

Він додав, що старші люди поважають Примадонну, знають напам'ять і переслуховують її пісні. При цьому Пугачова, каже він, залишається дуже важливою фігурою в шоу-бізнесі.

Вниз головою: Соліст Quest Pistols Антон Савлєпов впав зі сцени просто під час концерту

понеділок, 5 червень 2023, 19:30

Фронтмен українського колективу Quest Pistols Антон Савлєпов впав зі сцени вниз головою просто під час концерту, передають Патріоти України. Під час виконання приспіву Савлєпов сперся на одне коліно біля краю сцени. Однак співак не втримав рівновагу та...

Цинізму не позичати! Путіністка Наташа Корольова заявила, що сумує за Києвом

понеділок, 5 червень 2023, 17:43

Співачка Наташа Корольова, яка народилася і виросла в Києві, але в 17 років поїхала в Росію будувати свою кар'єру, висловилася про свою малу батьківщину, передають Патріоти України. "На жаль, я давно вже не в'їзна до Києва, тому що давно мене закрили, ...