Хоче нові груди і не тільки: Катерина Реп’яхова зібралася під ніж пластичного хірурга, чоловік проти

В Україні серед відомих жінок дедалі більше стає охочих зробити операцію зі збільшення грудей. Так, дружина співака Віктора Павлика — Катерина Реп'яхова — також цьогоріч планує лягти під ніж пластичного хірурга. Про це вона повідомила у Instagram, передають Патріоти України.

За її словами, вже цієї весни вона зробить собі мамопластику. Їй не подобається те, який вигляд має її бюст після грудного вигодовування. «Хочу зробити їх одного розміру. Вони надто відрізняються. Якщо імпланти, то найменші, які тільки-но існують», — повідомила дружина Павлика.

Окрім цього, Катя вже восени зробить ринопластику. Якщо їй раніше подобався свій ніс, то нині ж вона хоче змінити його форму. «Днями побачила фото блогерки зі „старим носом“ та зрозуміла, як круто їй з новим. І все. Ця думка мене не полишає. Моя сестра зробила ринопластику з таким самим носом та задоволена», — розповіла Реп'яхова.

До речі, Віктор Павлик проти того, аби його дружина робила собі ринопластику. Але, скоріш за все, Катя зробить так, як запланувала. «До осені є час підготувати його морально. Чоловік, як і раніше, проти», — додала вона.

"Абсолютна тупість": Ксенію Мішину обурила майстриня манікюру, яка відмовилася обслуговувати російськомовних

п’ятниця, 27 травень 2022, 17:56

Українська акторка Ксенія Мішина підняла мовне питання у своєму фотоблогу. Так, артистку обурила новина про те, що у Львові майстриня манікюру принципово відмовилася обслуговувати російськомовних клієнтів. Мішина вважає, це абсолютною тупістю, оскільки...

"Я з'їхала від нього 23 лютого": alyona alyona вперше назвала причину розриву з хлопцем

п’ятниця, 27 травень 2022, 16:56

Українська репвиконавиця alyona alyona напередодні війни розірвала стосунки зі своїм хлопцем, тіктокером Денисом, відомим під псевдонімом YOXDEN, передають Патріоти України. . Як зізналася артистка, вона з'їхала від Дениса 23 лютого, а 24-го сталося п...