"Хочеться дати шанс": Григорій Решетнік відповів, чи буде новий сезон "Холостячки"

Український ведучий Григорій Решетнік розповів про новий сезон популярного шоу "Холостячка", де чоловіки борються за серце відомої українки. Знаменитість відповів, чи варто глядачам очікувати на новий сезон, передають Патріоти України.

За словами ведучого, у період повномасштабного вторгнення складно готувати одразу два проєкти про кохання. Як відомо, зараз телеканал СТБ працює над створенням 13 сезону "Холостяка". Проте Решетнік запевнив, що нову "Холостячку" шанувальники також побачать.

"Холостячці" бути, адже в нас ще багато талановитих холостячок, які шукають своє кохання. Ми завжди вагаємося: "Холостяк" чи "Холостячка". Однак хочеться дати шанс й ощасливити якомога більше жінок України. Тому "Холостяк" один, а претенденток на його серце багато. А потім обов'язково повернемося до "Холостячок", – заявив Григорій.

Шоумен розповів, що головного героя, чи героїню шукає вся команда телеканалу. Відтак, останнім "холостяком" вирішили обрати саме ветерана війни Олександра "Терена" Будька.

"Безумовно, телеканал – це як велика родина. Ключові рішення приймає керівництво каналу, продюсери, але ми дослуховуємося одне до одного. І лише в цій синергії може з'явитися ось такий справжній герой проєкту "Холостяк" як Олександр Терен. Це велике щастя і честь мати такого героя", – додав ведучий.

Трохи спокою та моря для себе та дитини: Схудла Наталка Денисенко заворожила фоловерів ніжним образом в купальнику

середа, 24 липень 2024, 9:32

Нині відома українська акторка Наталка Денисенко разом зі своїм сином Андрієм відпочиває в Туреччині, звідки й ділиться з шанувальниками неймовірними світлинами, передають Патріоти України. . На останніх кадрах, опублікованих на її сторінці в Instagra...

Настає момент, коли "розумієш, що маєш вчиняти, як справжній чоловік": Відомий український артист в свої 43 роки іде на фронт добровольцем

середа, 24 липень 2024, 9:20

Треба битись за рідний Харків, каже музикант. Лідер гурту "Корупція" та волонтер Міша Крупін планує мобілізуватися. У своєму Instagram артист зазначив, що вже проходить ВЛК. У мережі X співак додав, що є добровольцем, зазначають Патріоти України. . Ди...