"Хочу, щоб ми перебили цих тварюк разом з путіним": Олександр Алієв уже придумав, як відзначить кінець війни

Колишній футболіст «Динамо» та збірної України Олександр Алієв, який після вторгнення російських окупантів записався до тероборони, а потім пішов служити у ЗСУ, розповів, чим займатиметься після закінчення війни, передають Патріоти України.

«Я хочу одного, щоб ми всіх цих тварюк перебили разом з путіним і жили собі мирно, як раніше. Раділи, посміхалися, а наші дітки дихали мирним повітрям, — розповів Олександр Алієв в ефірі „Денисов TIME“. — Ми сюди цих тварюк не кликали, вони самі сюди прийшли і руйнують наші міста. Наш народ згуртований, і ми обов'язково переможемо. Після закінчення війни я насамперед спокійно зітхну і питиму тиждень. Чесно тобі говорю. Питиму. А потім хай кажуть, що хочуть. Але зате я дійсно радітиму від душі».

Нагадаємо, що Олександр Алієв народився в російському Хабаровську, але після переходу до «Динамо» прийняв громадянство України та провів у складі нашої національної команди 28 поєдинків та забив 6 м'ячів.

"Вдарило сильно": Тяжко хворий відомий продюсер розповів, чому залишив Україну

четвер, 25 червень 2026, 12:10

Український музичний продюсер Володимир Бебешко вперше відверто розповів про серйозні проблеми зі здоров'ям. Три роки тому у знаменитості стався інсульт, через який йому довелося вимушено переїхати до столиці Польщі. Про це він розповів у інтерв'ю Слав...

Хай собі уряди міняються: 19-річний кіт Ларрі, обіймаючи посаду головного мишолова Даунінг стріт, 10, пережив уже шостого прем'єр-міністра Великої Британії

середа, 24 червень 2026, 8:30

Ларрі — легендарний британський кіт-мишолов, який «працює» у премʼєрській резиденції та пережив уже шостого главу уряду, передають Патріоти України з посиланням на The Washington Post. Премʼєр-міністри приходили і йшли, зазначає видання, а Ларрі залиша...