
Колишній футболіст «Динамо» та збірної України Олександр Алієв, який після вторгнення російських окупантів записався до тероборони, а потім пішов служити у ЗСУ, розповів, чим займатиметься після закінчення війни, передають Патріоти України.
«Я хочу одного, щоб ми всіх цих тварюк перебили разом з путіним і жили собі мирно, як раніше. Раділи, посміхалися, а наші дітки дихали мирним повітрям, — розповів Олександр Алієв в ефірі „Денисов TIME“. — Ми сюди цих тварюк не кликали, вони самі сюди прийшли і руйнують наші міста. Наш народ згуртований, і ми обов'язково переможемо. Після закінчення війни я насамперед спокійно зітхну і питиму тиждень. Чесно тобі говорю. Питиму. А потім хай кажуть, що хочуть. Але зате я дійсно радітиму від душі».
Нагадаємо, що Олександр Алієв народився в російському Хабаровську, але після переходу до «Динамо» прийняв громадянство України та провів у складі нашої національної команди 28 поєдинків та забив 6 м'ячів.
Ларрі — легендарний британський кіт-мишолов, який «працює» у премʼєрській резиденції та пережив уже шостого главу уряду, передають Патріоти України з посиланням на The Washington Post. Премʼєр-міністри приходили і йшли, зазначає видання, а Ларрі залиша...
Коли явні інваліди не можуть списатися з війська, бо за висновками ВЛК все ще є придатними, аж ніякі не воювавший мажор гламурно демобілізувався, як і служив, вважають вояки. Піар вийшов явно невдалим перед сотнями тисяч бійців та їхніми родинами. Укра...