
Колишній футболіст «Динамо» та збірної України Олександр Алієв, який після вторгнення російських окупантів записався до тероборони, а потім пішов служити у ЗСУ, розповів, чим займатиметься після закінчення війни, передають Патріоти України.
«Я хочу одного, щоб ми всіх цих тварюк перебили разом з путіним і жили собі мирно, як раніше. Раділи, посміхалися, а наші дітки дихали мирним повітрям, — розповів Олександр Алієв в ефірі „Денисов TIME“. — Ми сюди цих тварюк не кликали, вони самі сюди прийшли і руйнують наші міста. Наш народ згуртований, і ми обов'язково переможемо. Після закінчення війни я насамперед спокійно зітхну і питиму тиждень. Чесно тобі говорю. Питиму. А потім хай кажуть, що хочуть. Але зате я дійсно радітиму від душі».
Нагадаємо, що Олександр Алієв народився в російському Хабаровську, але після переходу до «Динамо» прийняв громадянство України та провів у складі нашої національної команди 28 поєдинків та забив 6 м'ячів.
Тепер вже колишній абсолютний чемпіон світу у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) може провести свої останні поєдинки у США. Про це в коментарі ESPN повідомив спортивний директор українця Сергій Лапін, передають Патріоти України. . За словами ...
Українська акторка Катерина Кузнєцова поділилася своїм щоденним раціоном, розповіла про зміни у харчуванні та пояснила, що допомагає їй підтримувати чудову фізичну форму, передають Патріоти України. Зірка поспілкувалася з підписниками в Instagram і чес...