"Хочу, щоб ми перебили цих тварюк разом з путіним": Олександр Алієв уже придумав, як відзначить кінець війни

Колишній футболіст «Динамо» та збірної України Олександр Алієв, який після вторгнення російських окупантів записався до тероборони, а потім пішов служити у ЗСУ, розповів, чим займатиметься після закінчення війни, передають Патріоти України.

«Я хочу одного, щоб ми всіх цих тварюк перебили разом з путіним і жили собі мирно, як раніше. Раділи, посміхалися, а наші дітки дихали мирним повітрям, — розповів Олександр Алієв в ефірі „Денисов TIME“. — Ми сюди цих тварюк не кликали, вони самі сюди прийшли і руйнують наші міста. Наш народ згуртований, і ми обов'язково переможемо. Після закінчення війни я насамперед спокійно зітхну і питиму тиждень. Чесно тобі говорю. Питиму. А потім хай кажуть, що хочуть. Але зате я дійсно радітиму від душі».

Нагадаємо, що Олександр Алієв народився в російському Хабаровську, але після переходу до «Динамо» прийняв громадянство України та провів у складі нашої національної команди 28 поєдинків та забив 6 м'ячів.

"Хоч би совість мав!": Влада Яму захейтили у мережі за фото з Маямі

субота, 4 лютий 2023, 8:30

Відомий український танцівник та суддя шоу "Танці з зірками" Влад Яма, якому раніше дісталося від підписників за фото з дельфінами, знову викликав у мережі хвилю обурення. Цього разу - через фото з сонячного Маямі, передають Патріоти України. Напередод...

У Франції помер всесвітньо відомий кутюр'є

субота, 4 лютий 2023, 6:00

У п'ятницю, 3 лютого, в курортному бритонському містечку Портсаль, на крайньому Заході Франції, помер всесвітньо відомий кутюр'є Пако Рабан. Йому було 88 років. Причина смерті поки що не називається. За всієї його слави Рабан надійно зберігав подробиці...