Хто повірить, що вона була колись офіціанткою? Найбільш вражаючі образи шведської принцеси Софії (фото)

6-го грудня 37-й день народження відзначає Її Королівська Високість, шведська принцеса Софія. На честь такої події Патріоти України пропонують глянути на найрозкішніші виходи дружини принца Карла Філіпа.

Принцеса Софія буквально зійшла зі сторінок казки - принаймні, її доля вже дуже нагадує цей жанр. Дівчина народилася в шведському містечку Ельвдален і завжди мріяла перебратися у велике місто. У 20 років вона вирушила підкорювати Стокгольм і, як це часто буває, почала з роботи офіціанткою і моделлю.

А доленосна зустріч з принцом сталася в нічному клубі. Після цього життя розділилося на до і після, як за помахом чарівної палички. Софія стала ідеальною дружиною Карла Філіпа, народила йому трьох дітей і переключилася на благодійність та інші соціальні проекти.

Про її пристрасть до світу моди сьогодні нагадує дружба з багатьма дизайнерами і бажання завжди виглядати бездоганно. Милуємося найстильнішими виходами принцеси Софії, яка давно здобула негласне звання ікони стилю і краси.

"Досі намагаються мені телефонувати": Зібров розповів про стосунки з родичами з Криму та Росії

субота, 2 липень 2022, 16:52

Народний артист України Павло Зібров розірвав стосунки з усіма родичами з Криму і Росії. За його словами, вони піддалися кремлівській пропаганді і говорити з ними марно. Про це Зібров розповів в інтерв'ю "Зірковому шляху" на YouTube, передають Патріоти...

Порівняла з Путіним: Екс-дружина відомого українського шоумена заявила, що у нього розлад особистості

субота, 2 липень 2022, 15:42

Перша дружина Володимира Остапчука Олена Войченко заявила, що у екс-чоловіка розлад особистості, викликаний психологічними проблемами. За її словами, у нього навіть був короткий курс лікування. Про це Войченко розповіла в інтерв'ю Аліні Доротюк, переда...