Хто схоче слухати такий "писк"? Ірина Федишин раптово "втратила голос" (відео)

Популярна українська співачка Ірина Федишин, яка потрапила в екстремальну ситуацію у Карпатах, продовжує «випробовувати долю», але вже у звичній для себе обстановці. У Instagram співачки з'явилося кумедне відео, на якому син пропонує їй зробити вдих із повітряної кульки, в яку закачано гелій, передають Патріоти України.

Ірина виконує побажання сина і в неї змінюється голос.

Звичайно, за кілька хвилин він відновиться, але у перші хвилини звучить справді незвичайно та смішно. Деякі з фоловерів Ірини поспішили пожартувати з цього приводу — що наразі буде з концертами співачки — навряд чи хтось захоче слухати такий «писк».

Але більшість шанувальників правильно сприйняли те, що відбувається на відео, знову написавши Федишин велику кількість компліментів та зізнань у коханні. А також висловили впевненість, що усі заявлені на майбутнє концерти відбудуться.

"Хоч би совість мав!": Влада Яму захейтили у мережі за фото з Маямі

субота, 4 лютий 2023, 8:30

Відомий український танцівник та суддя шоу "Танці з зірками" Влад Яма, якому раніше дісталося від підписників за фото з дельфінами, знову викликав у мережі хвилю обурення. Цього разу - через фото з сонячного Маямі, передають Патріоти України. Напередод...

У Франції помер всесвітньо відомий кутюр'є

субота, 4 лютий 2023, 6:00

У п'ятницю, 3 лютого, в курортному бритонському містечку Портсаль, на крайньому Заході Франції, помер всесвітньо відомий кутюр'є Пако Рабан. Йому було 88 років. Причина смерті поки що не називається. За всієї його слави Рабан надійно зберігав подробиці...