Кінець романтики? Сумна Alyona Alyona натякнула, що з‘їжджає від свого хлопця

Українська співачка Alyona Alyona (Олена Савраненко) натякнула, що з'їжджає від свого хлопця-репера під ніком Yoxden. Артистка зняла пакети з речима перед дверима і написала, що ухвалила нелегке рішення. Stories супроводжувалися стікерами з обличчям сумної авторки, зазначають Патріоти України.

Підписники одразу насторожились і поцікавилися у виконавиці, чи дійсно вона їде від свого хлопця, з яким Олена жила протягом багатьох місяців. Відео з'явилося в Instagram-stories співачки. На відео Alyona Alyona зняла десяток пакетів та різні коробки, які виставлені в усіх кутках кімнати та перед дверима.

"Вже завтра їду.. Це пов'язано з нелегким рішенням", – написала вона. Прихильники виконавиці поцікавилися, чи дійсно вона з'їжджає від свого коханого, на що вона відповіла, що "можна сказати і так".

Підозри про те, що молоді люди не житимуть разом, підтверджує також інша фраза зірки про те, що вони все ж будуть бачитися. Ці слова артистка підкріпила сердечом.

Нагадаємо, що Олена не надто полюбляла жити з хлопцем, адже для неї це було незвично та незручно. В одному з інтерв'ю співачка наголошувала, що в неї багато речей, а в її обранця невелика квартира, тому їм складно.

Alyona Alyona (Олена Савраненко) – українська хіп-хоп- і реп-виконавиця. Працювала вихователькою в дитячому садку "Теремок" у Баришівці. Також була завідувачкою дитсадка в селі Дернівка під Києвом. У дитячому садку пропрацювала 4 роки.

"Заробляла я багато, але...": Оля Полякова розповіла, куди напередодні війни витратила усі заощадження

субота, 28 травень 2022, 13:50

У новому випуску програми Дорослі дівчата з Машею Єфросініною співачка зізналася, що залишилася без фінансової подушки. Вона повідомила, що до початку війни Росії проти України вони з чоловіком добре заробляли, але в результаті залишилися без грошей, п...

Ненависть до Пугачової і Галкіна в РФ досягла апогею: Примадонну хочуть позбавити громадянства за антивоєнну позицію

субота, 28 травень 2022, 11:22

Російська співачка і прихильниця Путіна Вікторія Циганова запропонувала позбавити Аллу Пугачову громадянства за те, що вона засудила війну в Україні. За її словами, Примадонна ніколи не прославляла Росію в своїх піснях, передають Патріоти України. "Алл...