Кличку - 50. Чим хизується міський голова Києва у ювілей (відео)

Віталій Кличко святкує піввіковий ювілей. 19 липня йому виповнилося 50 років. За цей час чоловік відбувся як всесвітньо відомий боксер, політик, тричі обраний киянами мер.

Ювіляр опублікував 20-хвилинне відео під назвою "Кличко. Історія перших 50 раундів".

Ролик містить світлини молодого мера, зйомки боксерських поєдинків, відео з Євромайдану та інспекцій будівельних обʼєктів міста.

2012 року Кличко залишив боксерську кар'єру. Однак продовжує тренуватися та залишається в спортивній формі. Саме цьому присвячене інше відео ювіляра.

Він показав, як стрибає з парашутом з висоти 5 тис. м, підкорює гору Казбек висотою понад 5 тис. м, долає на велосипеді дистанцію у 50 км та підтягується на перекладині 50 разів.

Кличко також відомий своїми цитатами-ляпами, за які його часто висміюють. До цього ставиться із самоіронією. Торік навіть видав ілюстровану збірку власних крилатих висловів "Хто не чув, той побачить!".

Серед "перлів" Кличка:

"Міст, що втомився";
"Пора готуватися до землі";
"Олександре, як вас звати?";
"Я не бачу абсолютно ніяких ароматів";
"Завтра людина буде скаржитись, що померла";
"У мене два заступники, чотири з яких лежать в Кабміні";
"Я зустрічався із загиблими поліцейськими та демонстрантами";
"Не всі можуть дивитися у завтрашній день. Точніше дивитися можуть не тільки всі, мало хто може це робити".

"Ти моя сила": Усик зворушливо привітав дружину з річницею весілля

неділя, 25 вересень 2022, 16:48

Український боксер Олександр Усик 25 вересня відзначає 13-ту річницю шлюбу. Історія його кохання з Катериною почалася ще під час навчання. . Олександр зворушливо привітав свою дружину з сімейним святом. Він опублікував пост з теплими словами та поділи...

"Поїхали в Україну до своїх рідних": Колишній друг Лорак розповів, що на другий день війни її кинула вся команда

неділя, 25 вересень 2022, 12:59

Український режисер Олег Боднарчук розповів, що на другий день війни опальну співачку Ані Лорак кинула вся команда. За його словами, її співробітники повернулися в Україну, передають Патріоти України. "Наскільки я знаю, на другий день після початку вій...