
Перша леді України Олена Зеленська запевнила, що під час планових чи аварійних відключень світла, їхня оселя не є винятком і також зазнає відключень, передають Патріоти України.
"Авжеж зникає. Ми ж живемо в одній енергосистемі. Цього року в мене трішечки легше, тому що працює генератор. Налагодили його роботу. Голосно, але це рятує", – розповіла Зеленська.
Перша леді згадала про перші масштабні обстріли об'єктів енергетики восени і взимку 2022 року, коли багато українців змушені жити без світла.
"Коли ми всі згадали, що таке життя при свічках, то були у нас з дітьми вечори романтичні. Навіть подобалося іноді. Вечеряли при свічках, книжки читали, грали в якісь настільні ігри, коли можна було, лягали спати раніше. Тому так, ми живемо всі в одних і тих самих реаліях. І тому нам всім дуже хочеться, щоб все змінилося знову на нормальне, на нормальне життя, щоб діти не боялися, щоб вони спокійно розвивалися, ходили до школи, навчалися і вмикали світло, коли їм захочеться", – говорить Олена Зеленська.
▶ На YouTube-каналі ТСН мо
Український музичний продюсер Володимир Бебешко вперше відверто розповів про серйозні проблеми зі здоров'ям. Три роки тому у знаменитості стався інсульт, через який йому довелося вимушено переїхати до столиці Польщі. Про це він розповів у інтерв'ю Слав...
Ларрі — легендарний британський кіт-мишолов, який «працює» у премʼєрській резиденції та пережив уже шостого главу уряду, передають Патріоти України з посиланням на The Washington Post. Премʼєр-міністри приходили і йшли, зазначає видання, а Ларрі залиша...