Колишніми називати зарано: Славія здивувала заявою про стосунки з DZIDZIO

Співачка SLAVIA зізналася, що вони з DZIDZIO ще не розлучилися - етап поділу майна триває. Ярослава Притула-Хома розповіла журналістам програми «Зірковий шлях», яка виходить на телеканалі «Україна», що вони із Михайлом підтримують дружні стосунки, передають Патріоти України.

«Етап розлучення, розподіл майна триває. І у нас все відбувається мирно, по-дружньому і люблячи» , — так вона прокоментувала процес розлучення.

З її слів, DZIDZIO особисто не запрошував співачку на прем'єру фільму, проте вона вирішила його підтримати. «Михайло завжди дуже зайнятий. Тому я знаю, куди дзвонити, у кого питати. Своїх треба завжди підтримувати. Я хочу, щоб Михайло заробив гроші вже нарешті на цьому фільмі. Тому що дуже багато сил він вкладає у творчість. Він живе цим, не спить, не їсть, бідний схуд, бігає тут» , — додала співачка.

Нагадаємо, що Михайло Хома розповідав, що вирішив залишити квартиру Ярославі: «Я вчинив так, як мав зробити чоловік. Ця квартира, яка залишилася у Слави, вона дуже гарна. Ну я і подумав, навіщо ділити собаку навпіл. Це не добре, тому я вирішив її подарувати». Втім, за його словами, у них із дружиною ще залишилися не закриті питання.

Дуже хоче до Кобзона: "Путініст" Охлобистін назвав колегу, який поїде вбивати українців

понеділок, 26 вересень 2022, 14:45

Рашистський актор, фанат Путіна, громадянин невизнаної "ДНР" (з 2016 року), українофоб і гомофоб Іван Охлобистін назвав імена своїх колег, які поїдуть воювати з мирними українцями, підтримавши кривавий терористичний акт Росії проти України, передають П...

"Ти моя сила": Усик зворушливо привітав дружину з річницею весілля

неділя, 25 вересень 2022, 16:48

Український боксер Олександр Усик 25 вересня відзначає 13-ту річницю шлюбу. Історія його кохання з Катериною почалася ще під час навчання. . Олександр зворушливо привітав свою дружину з сімейним святом. Він опублікував пост з теплими словами та поділи...