Консультується по відеозв'язку: Полякова зізналася, скільки віддає за сеанс у швейцарської психотерапевтки

Співачка Оля Полякова звертається із психологічними проблемами до експертки зі Швейцарії. Виконавиця не скаржиться публічно, але спілкується із психотерапевткою через відеозв'язок. Полякова зізналася в програмі "Світське життя", що вирішила ходити на сеанси, щоб почуватися комфортніше, передають Патріоти України.

За сеанс віддає приблизно €100 (понад 3 тис. грн). "Мені люди кажуть: "Звідки стільки енергії? Усе встигаєш - і на концерти їздиш, і хліб печеш, і спортом займаєшся, і дітьми". Мені завжди здавалося, що я енергійна. А потім зрозуміла, що це відчуття тривоги, яке мене підштовхує вистрибувати із трусів і все це робити. І коли я була трохи молодшою, не зважала на це. А коли я подорослішала, зрозуміла, що це може мене висмоктати", - зізналась Оля.

Експертка допомагає їй позбутися тривожних емоцій. Вона додала, що за консультації швейцарської психотерапевтки платить стільки ж, скільки платила б у Києві іншим фахівцям.


"Найгірше, що траплялося зі мною": Екснаречена Кличка розповіла, як передала йому права на опіку над дочкою

середа, 28 вересень 2022, 14:43

Американська актриса і за сумісництвом колишня наречена Володимира Кличка - Хайден Панеттьєрі - розповіла, що передала йому права на опіку над дочкою Кайєю-Євдокією. Про це повідомляє People, передають Патріоти України. Так, Хайден сказала, що передала...

Євген Кошовий відповів, за які кошти в умовах війни живуть актори "Кварталу", і розповів про допомогу ЗСУ

середа, 28 вересень 2022, 10:42

Актор гумористичної студії "Квартал 95" Євген Кошовий розповів, що ніхто з його колег не потрапив під скорочення в умовах повномасштабної війни. Попри відсутність комерційних концертів, компанія продовжує виплачувати співробітникам заробітну плату та д...