Копія тата: Дружина Віктора Павліка вперше показала обличчя їхнього сина (відео)

Дружина співака Віктора Павліка, його концертна директорка Катерина Реп'яхова вперше засвітила обличчя маленького сина, повідомляють Патріоти України.

Сім'я на декілька днів гайнула до Одеси та вперше показала море маленькому Михайлику, якому днями виповнилося 3 місяці. На узбережжі Катя записала відео, як кружляє хлопчика, стоячи на пірсі.

Раніше Катя розповідала, що хлопчик – копія його зіркового тата в дитинстві. Також кохана виконавця поділилася, що Мишко вже важить 7,350 кг та має зріст 65 см.

"З нових досягнень: впевнено тримає голівку, усвідомлено розглядає предмети навколо себе, тягне ручку до іграшок, сам може лежати і розглядати іграшки 30-40 хвилин", – поділилася молода матуся.

Зі свого боку, фоловери написали, що відео їх неабияк замилувало.

  • На вас дивишся із захопленням! Ви – супер;
  • Неймовірні;
  • Ви такі чудові! Щастя і здоров'я вам та Міші.

Фальшива "корона": Засновник конкурсу" Міс Україна" розповів про корупцію всеукраїнського шоу (відео)

п’ятниця, 15 жовтень 2021, 22:38

На "Міс Україна" продавали титул: засновник конкурсу шокував зізнанням (відео). Матяш зазначив, що нерідко у висловлюваннях учасниць конкурсу вже після його закінчення звучали звинувачення - що все там "куплено і продано / перекуплено і перепродано", і...

Кольору апероль: "Холостячка" Злата Огнєвіч вразила яскравим образом на побаченні (фото)

п’ятниця, 15 жовтень 2021, 21:29

Сьогодні в ефір вийшов п'ятий випуск романтичного реалітішоу "Холостячка-2". Головна героїня – співачка Злата Огнєвіч, запросила трьох чоловіків на побачення до Кіпра. Спочатку артистка зустрілася з начальником патрульної поліції Кременчука - Олександр...