Королева Великобританії Єлизавета II відвідала прийом, організований прем'єр-міністром Велокобританії Борисом Джонсоном для лідерів країн "Великої сімки" в Корнуоллі. Про це повідомила пресслужба британської королівської родини у Facebook 11 червня, повідомляють Патріоти України.

Як пише Evening Standard, королева жартувала під час групової фотосесії з лідерами G7. "Ми мусимо мати такий вигляд, ніби нам подобається все, що відбувається?" – запитала вона.
Джонсон відповів "Так", і група розсміялася, повідомило видання. Після фотосесії канцлерка Німеччини Ангела Меркель подякувала королеві за спільне фото.

Виконавець в останні роки тримає особисте життя подалі від камер. Проте деякі подробиці артист все ж таки розкриває. Зокрема, співак офіційно підтвердив, що більше не самотній. Артист це зробив в Instagram-stories, опублікувавши доволі пікантні кадри з...
Британський промоутер Едді Гірн оголосив ім'я наступного суперника Олександра Усика після того, як той відмовився від усіх чемпіонських титулів, повідомляє Boxingscene. За словами Гірна, суперником українця стане американець, передають Патріоти України...