Королева Великобританії Єлизавета II відвідала прийом, організований прем'єр-міністром Велокобританії Борисом Джонсоном для лідерів країн "Великої сімки" в Корнуоллі. Про це повідомила пресслужба британської королівської родини у Facebook 11 червня, повідомляють Патріоти України.

Як пише Evening Standard, королева жартувала під час групової фотосесії з лідерами G7. "Ми мусимо мати такий вигляд, ніби нам подобається все, що відбувається?" – запитала вона.
Джонсон відповів "Так", і група розсміялася, повідомило видання. Після фотосесії канцлерка Німеччини Ангела Меркель подякувала королеві за спільне фото.

Тепер вже колишній абсолютний чемпіон світу у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) може провести свої останні поєдинки у США. Про це в коментарі ESPN повідомив спортивний директор українця Сергій Лапін, передають Патріоти України. . За словами ...
Українська акторка Катерина Кузнєцова поділилася своїм щоденним раціоном, розповіла про зміни у харчуванні та пояснила, що допомагає їй підтримувати чудову фізичну форму, передають Патріоти України. Зірка поспілкувалася з підписниками в Instagram і чес...