"Користуються безробіттям": Зірка "Скаженого весілля" розповіла, наскільки впали доходи артистів під час війни

Популярна українська акторка Віра Кобзар ("Скажене весілля", "Джованні", "Родичі", "Ми більше ніж я") в інтерв’ю OBOZ.UA розповіла, які гонорари зараз платять артистам, інформує UAINFO.org. Аристка каже, що вперше на знімальний майданчик та театральну сцену вийшла лише через рік після страшного лютого 2022 року.

"У мене протягом року не було ніякої роботи, – згадує Віра Кобзар. – Але не думаю, що в моєму випадку це лише через вторгнення. Ще до лютого 2022 року важко захворіла мама. Коли розпочалася велика війна, я, рятуючи дітей, вивезла їх на захід України, два місяці ми проживали в родині в Ужгороді. А потім на Великдень поїхали до батьків у Шепетівку й уже в них і лишилися. Про роботу не думала, бо головною місією був догляд за мамою і забезпечення побуту дітям. Ми довго боролися… Але мама пішла в обійми Бога. А потім прийшов час повертатися до Києва, бо почалося навчання дітей. Якраз через рік я повернулася і на театральну сцену. Як нам живеться зараз? Як усім – від тривоги до тривоги".

Про свої теперішні гонорари акторка каже так: "Звичайно, змінилися. За перший знімальний проєкт, який у мене був уже після повномасштабного вторгнення, мені запропонували четверту частину мого стандартного гонорару. Але потрібно було закрити деякі родинні потреби, тому погодилася. Потім була одна третина, половина. Знаєте, якщо це все відбувається через об’єктивні причини, то продюсерів можна зрозуміти. Але нерідко гонорари занижують штучно, прикриваючись війною чи коронавірусом, а насправді – користуються безробіттям акторів".

Геть спилася? Валюха зі "Сватів" видала маячню про Україну та колег, які засудили війну

середа, 12 червень 2024, 17:45

Російська акторка Тетяна Кравченко, відома за роллю Валюхи Будько зі "Сватів", продовжує поливати брудом українских колег, які про неї вже давно не згадують. Росіянка, яку не пощадив алкоголізм, вигадала нові байки про українських акторів та "проросійс...

"Одразу розуміли": Костянтин Войтенко здивував, чому з дружиною зіграв весілля у чорному вбранні та без гостей

середа, 12 червень 2024, 15:50

Український актор, зірка серіалу "Коли ми вдома" Костянтин Войтенко розсекретив, чому з дружиною, дизайнеркою Наталією Камінською, зіграв весілля у чорному вбранні та не запрошував гостей, передають Патріоти України. Так, пара організувала доволі неста...