"Він намагався прийти п'яним у мій театр, спустити мене зі сходів": Ксенія Мішина вперше назвала ім'я батька свого 9-річного сина

Українська акторка кіно та театру Ксенія Мішина вперше назвала ім'я батька свого 9-річного сина Платона. Учасниця першого сезону "Холостячки" (СТБ) сказала, що його звати Олександр, зазначають Патріоти України.

Також зірка наголосила, що він ніколи не бачив хлопчика, адже не виявляв цікавості до життя свого спадкоємця. Про це стало відомо з інтерв'ю Ксенії на YouTube-каналі DOROTYE.

"Мій перший чоловік – Саша, мій батько – Саша. Батько Платона – Саша. Загалом у мене дуже багато Олександрів у житті, причому, доленосних", – зізналася "холостячка".

Через натягнуті стосунки між Ксенією та Олександром акторка не дозволяє школяру спілкуватися з батьком. Проте, з її слів, і Саша всього раз приходив з вимогою показати сина, але був в нетверезому стані, тому зустріч не відбулася.

"Він намагався прийти п'яним в мій театр, спустити мене зі сходів за волосся і кричав "Де мій син". Потім дзвонили якісь його адвокати і погрожували позбавити батьківських прав", – пригадала Мішина

Артистка не проти, щоб Олександр в майбутньому спілкувався з Платоном, проте наполягає, що зустрічі повинні неси позитив, а не погрози і крики.

Також зірка додала, що її син неодноразово намагався поцікавитися, де його батько і чому їхня сім'я не повна, але Ксенія завжди в позитивному ключі розповідає про стосунки з колишнім і наголошує, що в Платона є тато, просто вони не живуть разом.

Біль, який не минає: Тіна Кароль поділилася щемливими кадрами з сином та померлим чоловіком

неділя, 4 грудень 2022, 23:24

Співачка Тіна Кароль поділилася дуже щемливими кадрами зі своїм померлим чоловіком Євгеном Огіром та сином Веніаміном. . На відео, яке виконавиця опублікувала в своєму TikTok, вона додала два фото - одне із коханим, а друге з сином. На цих кадрах видно...

"Алла свого часу принесла великі гроші в Росію": Лайма Вайкуле захистила Пугачову від цькування

неділя, 4 грудень 2022, 18:42

Відома співачка Лайма Вайкуле встала на захист Алли Пугачової, яку продовжують цькувати через підтримку України, повідомляють Патріоти України. Як передає Telegram-канал "Щоденники знаменитостей", в одному з інтерв'ю Вайкуле сказала, що Пугачова як арт...