"Він намагався прийти п'яним у мій театр, спустити мене зі сходів": Ксенія Мішина вперше назвала ім'я батька свого 9-річного сина

Українська акторка кіно та театру Ксенія Мішина вперше назвала ім'я батька свого 9-річного сина Платона. Учасниця першого сезону "Холостячки" (СТБ) сказала, що його звати Олександр, зазначають Патріоти України.

Також зірка наголосила, що він ніколи не бачив хлопчика, адже не виявляв цікавості до життя свого спадкоємця. Про це стало відомо з інтерв'ю Ксенії на YouTube-каналі DOROTYE.

"Мій перший чоловік – Саша, мій батько – Саша. Батько Платона – Саша. Загалом у мене дуже багато Олександрів у житті, причому, доленосних", – зізналася "холостячка".

Через натягнуті стосунки між Ксенією та Олександром акторка не дозволяє школяру спілкуватися з батьком. Проте, з її слів, і Саша всього раз приходив з вимогою показати сина, але був в нетверезому стані, тому зустріч не відбулася.

"Він намагався прийти п'яним в мій театр, спустити мене зі сходів за волосся і кричав "Де мій син". Потім дзвонили якісь його адвокати і погрожували позбавити батьківських прав", – пригадала Мішина

Артистка не проти, щоб Олександр в майбутньому спілкувався з Платоном, проте наполягає, що зустрічі повинні неси позитив, а не погрози і крики.

Також зірка додала, що її син неодноразово намагався поцікавитися, де його батько і чому їхня сім'я не повна, але Ксенія завжди в позитивному ключі розповідає про стосунки з колишнім і наголошує, що в Платона є тато, просто вони не живуть разом.

Так бояться? Росіяни не можуть послухати "Стефанію" переможців "Євробачення" Kalush Orchestra - доступ заблоковано

середа, 18 травень 2022, 10:58

У соціальних мережах Instagram та Facebook для громадян Росії заблокували доступ до пісні Stefania переможців Євробачення-2022 українського реп-колективу Kalush Orchestra. При спробі користувача з РФ знайти трек в Інтернеті, пошукова система пише, що р...

"Відро з кров'ю": Володимир Кличко заявив, що зробить кардинальний вчинок, якщо "хоч один росіянин вийде у ринг зі своїм прапором та гімном"

середа, 18 травень 2022, 10:28

Легендарний український боксер Віталій Кличко розповів, що його брат Володимир виступає за жорстку позицію у світі щодо виступів російських боксерів. . За інформацією мера Києва, молодший брат демонстративно заллє свій титул кров'ю, якщо хтось із спорт...