"Багато питань на одну й ту саму тему": Ксенія Мішина зізналася, чи має вона відносини з Олександром Еллертом насправді

Відносини Ксенії Мішиної та Олександра Еллерта є чи не темою номер один. Переможець першого сезону шоу "Холостячка" раніше зізнався, що зійшовся з актрисою, але показувати свої стосунки у соцмережах він більше не буде. Чи це так насправді, відповіла зірка серіалу "Фортечна", передають Патріоти України.

Після завершення романтичного реаліті-шоу "Холостячка" відносини Ксенії Мішиної та Олександра Еллерта були схожі на казку. Актриса розповідала, як їй пощастило зробити правильний вибір, і що їхній зв'язок будується на гуморі та коханні. Однак після того, як влітку закохані розлучилися, постійно з'являються чутки про їх возз'єднання і навіть заручини.

Однозначну відповідь про свої стосунки з гумористом дала Ксенія Мішина. Українська актриса вирішила розставити усі крапки над "і". Зірка серіалу "Клятва лікаря" ініціювала відповідь на запитання шанувальників, і багато хто, звичайно ж, стосувався її роману з Еллертом. Відповідаючи на запитання, чи вони разом, артистка заявила: "Багато питань на одну й ту саму тему. Відповідаю всім: "У нас немає стосунків і ми не разом!"

Причину розставання Ксенія Мішина не назвала, але у відповіді на наступне питання про те, що вона не пробачила б чоловікові, актриса сказала: "Зрада, аб'юз - психологічний, фізичний. Ну і дуже важко існувати в маніпулятивних відносинах та в інфантильних".

Говорячи про ідеальну сім'ю, екс-"Холостячка" розповіла, що це для неї "передусім дві людини, точніше в першу чергу дві людини, які прагнуть створити ідеальну сім'ю, і які разом бачать у цьому цінність". Очевидно, Олександр Еллерт був інфантильним партнером, який не поділяв її поглядів на ідеальну сім'ю. Варто зазначити, що раніше Ксенія Мішина вже була в аб'юзивних відносинах. Батько її дитини чинив над нею психологічне насильство та поставив у дуже складну ситуацію.

"Болить так, що я не можу тримати очі відкритими": Українська акторка розповіла про страшну хворобу

понеділок, 4 липень 2022, 19:12

Українська акторка Катерина Тишкевич, відома завдяки головним ролям в серіалах Безсмертник і Нщо не трапляється двічі, розкрила подробиці своєї недуги, яка виснажує її нестерпними болями протягом багатьох років, передають Патріоти України. Раніше артис...

Керівник "Дизель Студіо" після скандалу з невиплатою зарплатні публічно обізвав Мішину "бл*дункою"

понеділок, 4 липень 2022, 17:23

Керівник гумористичного проєкту "Дизель Судіо" Олексій Бланар публічно обізвав акторку Ксенію Мішину. До слова, Олексію не сподобалося те, що артистка заступилася за співробітників, які поскаржилися на те, що керівники проєкту не виплатили їм заробітну...