Лепс раптово розхвалив Кароль після її слів про "їжу для черв'яків"

Російський артист Григорій Лепс відповів українській співачці Тіні Кароль після її слів, що він буде "їжею для черв'яків" в Україні після концерту на Донбасі для підтримки окупантів, передають Патріоти України.

Так, Григорій Лепс, який підтримує путінський режим, в інтерв'ю російському пропагандистові Володимиру Соловйову розповів, що після концерту на Донбасі його атакували хейтери і українські артисти. До прикладу він навів Тіну Кароль, яка одна з перших висловила своє невдоволення.

"Тіна Кароль там написала, що я буду годувати черв'яків. Вона - блискуча співачка, чудова артистка, красива дівчина. Ну, рано чи пізно ми будемо годувати черв'яків", - сказав Лепс. Він додав, що кожен проживає своє життя так, як хоче. Він вирішив прожити її саме так, зі своєю сім'єю і на своїй Батьківщині.

"Це робили абсолютно всі": Ірма Вітовська пояснила, чому українські актори за копійки знімалися в серіалах із росіянами

субота, 30 вересень 2023, 9:44

Провідна українська акторка Ірма Вітовська - одна із небагатьох артистів, хто від початку агресії РФ відмовлявся зніматися в серіалах та кінофільмах, які мали російський слід. Акторка жалкує, що в тей час "з гри вийшли не так багато акторів, як хотілос...

"Втрата пам'яті, подвійний перелом черепа": Харчишин розповів про моторошні наслідки аварії, в яку потрапив

субота, 30 вересень 2023, 7:52

Лідер гурту "Друга Ріка" Валерій Харчишин відверто розповів, як його змінила страшна аварія, в яку він потрапив 25 вересня 2007 року. Про те, як музикант передивився ставлення до життя після ДТП він розповів в інтерв'ю для нового YouTube-проєкту від ТС...