Лепс раптово розхвалив Кароль після її слів про "їжу для черв'яків"

Російський артист Григорій Лепс відповів українській співачці Тіні Кароль після її слів, що він буде "їжею для черв'яків" в Україні після концерту на Донбасі для підтримки окупантів, передають Патріоти України.

Так, Григорій Лепс, який підтримує путінський режим, в інтерв'ю російському пропагандистові Володимиру Соловйову розповів, що після концерту на Донбасі його атакували хейтери і українські артисти. До прикладу він навів Тіну Кароль, яка одна з перших висловила своє невдоволення.

"Тіна Кароль там написала, що я буду годувати черв'яків. Вона - блискуча співачка, чудова артистка, красива дівчина. Ну, рано чи пізно ми будемо годувати черв'яків", - сказав Лепс. Він додав, що кожен проживає своє життя так, як хоче. Він вирішив прожити її саме так, зі своєю сім'єю і на своїй Батьківщині.

"Вам би таку пенсію - ви б сиділи і не парилися": Відомий продюсер висловився про Ротару

неділя, 14 серпень 2022, 13:14

Український продюсер Володимир Бебешко висловився про співачку Софію Ротару, яка довго мовчала про війну в Україні і тільки на свій ювілей зважилася висловитися, передають Патріоти України. "Софіє Михайлівно Ротару, перепрошую. Вона вже бабка. На пенсі...

Став резервістом: 53-річний актор з серіалу "Кріпосна" знищує ворога на фронті

неділя, 14 серпень 2022, 9:50

Відомий український актор Андрій Луценко, який зіграв у серіалах "Кріпосна", "Спіймати Кайдаша" та багатьох інших, пішов на фронт воювати проти російських окупантів. Він поповнив лави одного з прикордонних загонів. Про це повідомляє Держприкордонслужба...