"Люблю так, що хочу": Тіна Кароль натякнула на зміни в особистому житті, фанати заінтриговані

Тіні Кароль було всього 28 років, коли помер її чоловік, продюсер Євген Огір. Відтоді артистка пише пісні в пам'ять про коханого чоловіка, ростить їх спільного сина і робить все, щоб пережити біль втрати зазначають Патріоти України.

Після смерті Євгена в 2013 році не було відомо, щоб у Тіни Кароль були романи. Вона поклала всі сили на те, що побудувати будинок, виростити сина і підняти його на ноги. Зараз зірці вже 36 років і пора подумати про особисте життя і знайти супутника.

В особистому акаунті в Інстаграм Тіна Кароль заінтригувала шанувальників новою грою: "Хочу ближче вас дізнатися. Твої перші 6 емоджі розкажуть мені про тебе і твоє життя прямо зараз, але тільки без обману. Йшли їх в коментарі, під постом. Весело дізнатися і самій про себе. Обіцяю, я чесна".

Після цього вона додала емоджі у вигляді сердець, сокири, тюленя, закоханого смайлика, клоуна і тістечка, тим самим змусивши фанатів думати, що в її особистому житті відбулися серйозні зміни. Шанувальники тут же стали благати, щоб Тіна Кароль розшифрувала їм своє послання, але замість неї це зробив один з фоловерів: Тіна, це типу - люблю так, що хочу сокирою зарубати, з тобою тюленем полежати, поцілувати, посміятися і тірамісу зжер ... з'їсти?"Фанати невпинно сподіваються на те, що артистка зустріне людину і знову пізнає справжнє жіноче щастя.

"Не буду терпіти": Ексдружина Остапчука вперше назвала причину їхнього розлучення й чи спілкується з ним

п’ятниця, 12 квітень 2024, 18:59

Ексдружина шоумена Володимира Остапчука, блогерка Христина Горняк, розповіла, що стало причиною для розірвання їхнього шлюбу, передають Патріоти України. Так, Христина зазначила, що на момент розлучення з колишнім вона ще мала до нього почуття. Тому, з...

Шанувальники та рідні артистки неабияк занепокоєні: У мережі з'явилися фото скривавленого обличчя Камалії

п’ятниця, 12 квітень 2024, 16:48

Українська співачка Камалія вийшла на зв'язок після того, як мережею почали ширитися її фото з наслідками дій насильства, передають Патріоти України. Так, днями у соцмережах почали розповсюджувати фото Камалії, на яких вона нібито демонструє побої. Зок...