"Люди в чорному": Олега Винника побачили в дивному оточенні (фото)

Популярний український співак Олег Винник, що став одним з детективів другого сезону шоу «Маска», вирішив порадувати своїх шанувальниць-«вовчиць» й постав перед ними в оточенні чоловіків у стильному чорному одязі, які своїм зовнішнім виглядом нагадують персонажів фантастичного фільму «Люди в чорному», повідомляють Патріоти України.

Ймовірно, артист хотів показати, що є дуже «цінним» учасником на будь-якому шоу, і телеканали навіть наймають спеціально навчених охоронців для його захисту. Насправді це була охорона, яка присутня на шоу «Маска».

«Все під контролем», — підписав він фото.

За кілька годин публікація зібрала майже 4 тисячі лайків. Більшість фанатів активно включилися в гру, задану співаком, і почали писати коментарі про те, що їхнього улюбленця охороняють найсерйозніші сек'юріті.

«Олег Анатолійович, найбільш чуйний і красивий контроль можете надати тільки Ви», «Які ви класні! Охорона супер! З нетерпінням чекаємо сезон!», «Ого, я б теж хотіла таку охорону. Фотка класна», «Я не сумніваюся, Олег, в вас. Ви вогонь»,"Контроль серйозний", — написали користувачі.

Як відомо, Олег Винник був одним з учасників шоу, якого відразу розсекретили, і він зайняв місце в кріслі детектива. Така ж роль, ймовірно, чекає його і в нинішньому році.

Українська школярка перемогла на всесвітньому конкурсі поезії в Парижі

вівторок, 30 листопад 2021, 0:15

Це перша українка, котру удостоїли такої нагороди. Дівчина навчається у французькому ліцеї імені Анни Київської у столиці України. У Парижі відбувся Міжнародний конкурс поезії Poésie en liberté, в якому перемогла 15-річна українська школярка Анна-Марія...

"Справжня султанша!": Настя Каменських вразила фанів незвичайним вбранням та мінімумом макіяжу (фото)

понеділок, 29 листопад 2021, 23:29

Українська співачка NK постала у стриманому та трохи загадковому образі. Убрана в шовкове вбрання запорошено-рожевого відтінку, вона дивиться на камеру задумливим поглядом, при цьому на обличчі у неї максимально природний макіяж. Зірка виклала незвичай...