Відома співачка Адель обурила фанів з усього світу. Артистка вийшла на сцену в сукні від російського бренду, передають Патріоти України.
Днями співачка виступала у Лас-Вегасі, а згодом поділилася фото з концерту. І на першому ж кадрі Адель продемонструвала чорну сукню.
І виявилося, що співака вдягла річ, яку створив модний дім Валентина Юдашкіна. Сам модельєр помер минулого року, але до цього він не засудив війну та виявився путіністом. За це, до речі, Юдашкіна навіть не допустили до Тижня моди у Парижі.
Мало того, що Адель "вигуляла" російську сукню, так вона ще й "тегнула" бренд. Зазвичай зірки такої величини не залишають теги, адже комерційні інтеграції дуже недешеві.
Як реагує мережа
Під дописом вже з'явилися коментарі від юзерів, які засудили вчинок Адель. Вони пишуть:
Чи засудила Адель війну
Позиція співачка і досі залишається невідомою. Вона не засудила дії Путіна на початку повномасштабної війни РФ проти України. Втім, на території країни-агресорки більше не виступає.
Сезон випускних вечорів змусив багатьох українських знаменитостей згадати власне прощання зі школою. Однак для декого цей день залишив не лише теплі спогади, а й гіркий осад через життєві обставини, сімейні проблеми чи навіть пандемію, передають Патріо...
Український музичний продюсер Володимир Бебешко вперше відверто розповів про серйозні проблеми зі здоров'ям. Три роки тому у знаменитості стався інсульт, через який йому довелося вимушено переїхати до столиці Польщі. Про це він розповів у інтерв'ю Слав...