Відомий російський музикант Андрій Макаревич, який виступає проти терористичного путінського режиму з 2014 року, на одному зі своїх нещодавніх концертів у Лісабоні, Португалія, поділився роздумами про Росію, закінчення війни в Україні та майбутнє загалом. Лідер рок-гурту "Машина времени" чесно зізнався, чому емігрував з батьківщини. За словами зірки, він втратив будь-яку надію на те, що в країні-агресорі щось може змінитися на краще. передають Патріоти України.
Своїми думками та спогадами Макаревич поділився просто під час концерту, запропонувавши глядачам поставити йому запитання, які їх хвилюють. На заході була присутня кореспондентка OBOZ.UA, яка й поцікавилася у знаменитості, що він думає стосовно закінчення війни та власних змін на тлі подій, що склалися.
"Я не звик дивитися на своє життя як на те, на що воно поділилось, у якому місці проходить межа, що було до, а що після. Я не вважаю, що потрібно шкодувати про те, що трапилось або відбулося по-іншому чи непродуктивно. Це вже сталося. Тому не варто витрачати сили, це нічого не змінить. Я ні про що не шкодую. До останньої хвилини надіявся, що щось у Росії може змінитися. Після того, як втратив будь-яку надію, виїхав", – поділився музикант.
Стосовно майбутнього та припинення російської озброєної агресії проти України, Макаревич відповів лаконічно: "Я не Бог, щоб мати відповідь на таке запитання".
Утім, артист усе ж вірить, що настануть кращі часи. Правда, прогнози щодо термінів цього процесу в співака не такі оптимістичні, як багатьом того хотілося б.
"Обовʼязково буде краще, але не факт, що всі доживуть. Як би сумно це не звучало, але вірю, що обовʼязково буде. Бо в нас немає вибору", – відповів рокер.Окрім роздумів про майбутнє, музикант також поділився спогадами про минуле. Згадав, зокрема, свого колегу Гаріка Сукачова. На відміну від багатьох російських рокерів, виконавець хітів "Моя бабушка курит трубку" і "Я милого узнаю по походке" став кремлівським блазнем. З 2014 року від підтримував путінський режим, а після повномасштабного вторгнення не відмовився від своїх переконань.
У 2008-2010 роках Гарік Сукачов виступив режисером фільму "Будинок сонця", знятий за повістю іншого відомого путініста Івана Охлобистіна "Будинок сонця, що сходить". Зйомки проходили в Криму. Макаревич був у них задіяний.
"У фільмі був момент, де розганяють концерт і режисер змусив мене кричати: "Ура! Ми заборонений гурт!" Ми, "Машина времени", ніколи не хотіли бути забороненим гуртом! Ми хотіли мати можливість займатися тим, що ми любимо. Може, Гарік мріяв усе життя бути в забороненому гурті, і він свої мрії переніс на нас. Проте він тепер у такому забороненому гурті, що навіть подумати страшно", – згадав Макаревич знакові слова Сукачова.
Ще одне запитання із залу стосувалося "воєнного репертуару" Макаревича. Глядачі поцікавилася, чи варто, на думку музиканта, писати зараз пісні про страшні реалії війни.
Макаревич, у якого днями вийшов новий альбом "Убежище", відповів: "Варто писати хороші пісні. Я дуже не люблю, коли на шкоду якості пишуть тільки тому, що треба писати про війну! Ну х*рню ти напишеш! Пісня сама вирішує, коли їй зʼявитись і якою їй бути. В мене є пісні про російсько-українську війну. Але вони не писались за один день і зʼявлялись саме тоді, коли мали зʼявлятись".
Додамо, що вартість квитків на концерт Макаревича у Лісабоні була вищою порівняно з попередніми шоу. Аби послухати пісні артиста з перших рядів, треба було віддати 160 євро. Найдешевші квитки коштували 60 євро. Саме тому, за словами нашої кореспондентки, в перших рядах було небагато глядачів.
Ветеран війни та громадський діяч Олександр Терен після публічної сварки з переможницею шоу Холостяк Інною Бєлєнь скасував свій тур містами України. Мотиваційний стендап Відвал троянд мав відбутися з 16 березня по 24 березня. Продаж квитків було зупине...
Режисер «Кримінального чтива» Квентін Тарантіно досить часто провокує спільноту своїм нестандартним підходом до вибору «хороших фільмів», серед яких, насправді, досить багато цілком пристойних робіт. . На цей раз режисер (через Collider) відзначив філ...