"Ливан наш!": Нардеп Тищенко розповів, чому сплутав визволене місто Донбасу з назвою країни Близького Сходу

Народний депутат від «Слуги народу» Микола Тищенко потрапив у черговий конфуз. Нардеп «звільнив» від окупантів Ліван замість Лиману. Відповідний допис Тищенко опублікував в Facebook, але згодом видалив.

«Ливан наш! Я вкотре закликаю всіх народних депутатів їздити на передову до наших воїнів, підтримувати їх не з комфортних кресел у кабінетах, а особисто (орфографія автора збережена, – ред.)», – написав Тищенко.

Через декілька годин Тищенко видалив допис.

Ймовірно, що Тищенко оскандалився через гугл-переклад. Адже в дописі так і залишилося російське слово «кресел» замість «крісел».

Пізніше нардеп пояснив, що його допис про Лиман – це фейк. І звинуватив у провокації свого колишнього колегу по фракції Дубінського. Тищенко зауважив, що нардеп Дубінський вже не вперше зводить наклепи на нього.

«(Не)Шановний «Мама любит скорость», знаю, як ти любиш піаритися на Тищенко у своєму телеграм-смітнику. Та коли кліпаєш ці фейки, знай, що їхню «правдивість» легко можна перевірити у журналі дій на сторінці ФБ. З перших днів нашого скликання ти перетворював українську сучасну політику, за вказівкою своїх хУзяїв, на фейкометання, розхитуючи ситуацію та нашу єдність зсередини», – написав Тищенко.

Євген Кошовий відреагував на скандал з донькою через російські пісні та зізнався про складнощі у сім'ї (відео)

субота, 10 червень 2023, 5:00

Зірка Студії «Квартал 95» Євген Кошовий розповів про труднощі у взаєминах зі старшою донькою. Варі нещодавно виповнилося 15 років, вона займається вокалом, знімає відео для TikTok. Часом і Євгенію і його дружині Ксенії тяжко порозумітися із самостійною...

Оце так! 22-річний син Сергія Шойгу виявився... "ванільним" співаком і носить червону шубу та намисто (фото)

п’ятниця, 9 червень 2023, 9:50

Син російського міністра оборони Сергія Шойгу від ексстюардеси Олени Шебунової Данила виявився дуже далеким від військової справи, передають Патріоти України. Хлопець не служив в армії, не займає якусь високу посаду в провладних кабінетах, або ж перебу...