"Мы будем вместе? А я знаю?": П'ятий шлюб Ірини Білик не вдався, пара розлучається

Ірина Білик

Співачка Ірина Білик розлучається зі своїм п'ятим чоловіком, російським продюсером, художником і фотографом Асланом Ахмадовим. Коли шлюб перетворився в умовний, Білик вирішила, що немає сенсу продовжувати такі стосунки. Про це народна артистка розповіла на шоу «Мій секрет» з Машею Єфросиніною, зазначають Патріоти України.

«Все одно доведеться це колись розповісти. Ми з Асланом розлучаємося. Ну, а що робити? Аслан не приїжджав до нас. Хоча я його люблю, і він мене любить», — розповіла Білик.

За словами співачки, саме вона стала ініціатором розлучення. «Ми жили (разом) періодами. Ми намагалися… Потім він поїхав, а приїхав, коли ми думали про сина… «, — згадує Білик. Надалі парі знову довелося провести чимало часу в розлуці. В цілому Білик характеризує свого чоловіка як людину не від цього світу — «космічного прибульця».

Про шлюб Білик і Ахмадова стало відомо в 2016 році, а пізніше пара зізналася, що оформила стосунки після народження дитини. У Білик і Ахмадова є син Табріз (народжений сурогатною матір'ю).

"Було дуже страшно": Старшу доньку Олі Полякової терміново прооперували (фото)

понеділок, 25 жовтень 2021, 9:26

Старшій дочці співачки Олі Полякової, 16-річній Марії, довелося терміново зробити операцію. Про це розповіла сама зоряна мати у програмі "Світське життя", передають Патріоти України. . Кілька днів тому Мережа була рохбурхана відео, яке сама Маша Поляк...

Адель - на 45, а Кері - на 22 кілограми: Зірки, які феноменально схудли - у це важко повірити (фото)

понеділок, 25 жовтень 2021, 7:56

Чи не кожна представниця жіночої статі мріє про ідеальне тіло. Особливо прагнуть мати приголомшливий вигляд зірки шоу-бізу, передають Патріоти України. . Втім, досягти бажаного результату виходить не так і просто. Заради осиної талії селебрітіс відмов...