
Всесвітньо відома американська співачка Мадонна, яку нещодавно знайшли непритомною у своєму особняку і терміново госпіталізували в реанімацію до однієї з клінік Нью-Йорка, вперше вийшла на звʼязок. Артистка вибачилася перед шанувальниками, що змушена перенести деякі виступи, та показала, як її змінила хвороба, передають Патріоти України.
64-річна зірка постала майже без макіяжу, але на кадрі видно, що артистка схуднула та не змогла приховати темні кола навколо очей.
Співачка подякувала шанувальникам за позитив, молитви та підтримку, а також заявила, що відчувала любов аудиторії.
"Я на шляху до одужання і неймовірно вдячна за всі благословення у житті. Коли я прийшла до тями в лікарні, то спершу подумала про дітей. Ще я не хотіла розчаровувати тих, хто купував квитки на мій тур. Не хотіла підводити і людей, які невпинно працювали зі мною протягом останніх кількох місяців. Я ненавиджу когось розчаровувати", – поділилася Мадонна.
Виконавиця розповіла, що на даний момент зосередилася на своєму здоровʼї та прагне якнайшвидше відновити сили, щоб повернутися до своїх фанатів.
Виконавець в останні роки тримає особисте життя подалі від камер. Проте деякі подробиці артист все ж таки розкриває. Зокрема, співак офіційно підтвердив, що більше не самотній. Артист це зробив в Instagram-stories, опублікувавши доволі пікантні кадри з...
Британський промоутер Едді Гірн оголосив ім'я наступного суперника Олександра Усика після того, як той відмовився від усіх чемпіонських титулів, повідомляє Boxingscene. За словами Гірна, суперником українця стане американець, передають Патріоти України...