"Маю бути чесним, насамперед, перед самим собою": Валерій Харчишин розлучився з дружиною після 13 років шлюбу

Фронтмен гурту "Друга ріка" Валерій Харчишин повідомив шанувальникам сумну звістку – після 13 років стосунків виконавець розлучився з дружиною Юлею, передають Патріоти України.

Про це Харчишин розповів на своїй Facebook-сторінці. Як пояснив музикант, розійшлися вони з дружиною ще до початку повномасштабної війни. За словами Валерія, дружина разом із дітьми мешкала у тому самому будинку під Гостомелем, який він так старанно будував для родини і який вщент зруйнували російські окупанти:

"Маю бути чесним, насамперед, перед самим собою. Там жили мої діти, там жила їхня мама і моя офіційна дружина Юля. На жаль, життя не завжди є таким, яким ми його уявляємо, попри соціальні стандарти і зобов'язання. Іноді воно змінюється незалежно від нас. Ще до війни ми перестали бути фізично подружжям", - поділився Харчишин.

Він також зізнався, що жив іншим життям, в іншому місці та навіть мав інші стосунки: "Я жив іншим життям в іншому місці, в іншому будинку і мав/маю інші стосунки.. Але я робив і робитиму все можливе надалі, аби пришвидшити нашу перемогу та відбудувати той будинок, щоб мої діти мали свою Україну і їм було куди повернутися. Аби вони не втратили оце відчуття "вдома", - пообіцяв Харчишин.


Автор "Орла і Решки" Синельников відгуляв весілля у будинку в Бучі, який понівечили окупанти

субота, 13 серпень 2022, 10:59

Ведучий шоу "Орел і Решка" Євген Синельников розпрощався з холостяцьким життям. Так, режисер вдруге одружився. Його обраницею стала продюсерка у компанії BADOEVTEAM, співзасновниця рекламної агенції BADOEV ID Наталія Кліпа, передають Патріоти України. ...

Тіна Кароль подарувала квартиру 9-річному хлопчику з Маріуполя, який вів щоденник під обстрілами

субота, 13 серпень 2022, 6:29

Українська співачка Тіна Кароль придбала за власні кошти квартиру для родини 9-річного хлопчика Єгора, який навесні зворушив всю Україну своїм щоденником з описом життя в Маріуполі. Нове помешкання родини тепер дислокується на Івано-Франківщині в місті...