Макіяж здатний творити дива: Телеведуча Соломія Вітвіцька вийшла в світ після ДТП та розповіла про самопочуття (фото)

"Ударилась головой о сидение", – телеведущая "1+1" Соломия Витвицкая вышла в свет после ДТП

Ведуча телеканалу "1 + 1" Соломія Вітвіцька, що потрапила минулої ночі в автомобільну аварію в Києві, вийшла в світ. Журналістка заспокоїла своїх шанувальників, заявивши, що відчуває себе добре. У сторіз Instagram зірка "ТСН" опублікувала фотографію, на якій показала свій зовнішній вигляд після дорожньо-транспортної пригоди, повідомляють Патріоти України.

"Дівчата замалювали мені гулю на лобі, будемо вести ТСН", - написала журналістка, давши таким чином зрозуміти, що вона вже вийшла на роботу.

Тим часом "ТСН" уточнює: телеведуча уникла серйозних травм завдяки тому, що в момент аварії перебувала на задньому сидінні автомобіля. Соломія відбулася шишкою на лобі, яку вона отримала в результаті удару головою об сидіння.

Сльози, булінг і зірвані мрії: Українські зірки відверто розповіли про свої випускні

п’ятниця, 26 червень 2026, 7:27

Сезон випускних вечорів змусив багатьох українських знаменитостей згадати власне прощання зі школою. Однак для декого цей день залишив не лише теплі спогади, а й гіркий осад через життєві обставини, сімейні проблеми чи навіть пандемію, передають Патріо...

"Вдарило сильно": Тяжко хворий відомий продюсер розповів, чому залишив Україну

четвер, 25 червень 2026, 12:10

Український музичний продюсер Володимир Бебешко вперше відверто розповів про серйозні проблеми зі здоров'ям. Три роки тому у знаменитості стався інсульт, через який йому довелося вимушено переїхати до столиці Польщі. Про це він розповів у інтерв'ю Слав...