Мама Камалії живе з "годинниковою бомбою" в мозку: Співачка розповіла про страшну хворобу

Українська співачка Камалія дуже близька зі своєю мамою, оскільки саме Інна Петрівна підтримувала захоплення дочки музикою і вокалом. Артистка зараз завжди поруч з мамою і дуже боїться її втратити, зазначають Патріоти України.

У програмі "ЖВЛ" успішна виконавиця розповіла, що з її мамою сталася біда, вона пережила клінічну смерть і одинадцять днів перебувала в комі. Коли жінка прийшла до тями, то майже нічого не пам'ятала. Камалія дуже переживала, що до матері не повернеться пам'ять:

"У мами клінічна смерть була. 11 днів була в комі. Найбільш жахливе те, коли мама, вона дивиться і ... вона не впізнає. Вона не знає, хто вона. Я дуже сильно переживала, чи повернеться до неї пам'ять".

На щастя все обійшлося, і Інна Петрівна пригадала і себе, і впізнала своїх дітей, і онуків. Тим часом вже багато років мама Камалії живе з утворенням в головному мозку - ангіомою. Це не пухлина, а доброякісна судинна мальформація, яка несе певну небезпеку. Попри те, що у неї дуже мало шансів перетворитися в рак і метастазувати, це небезпечний стан, який може привести до крововиливу в мозок.

Хіти тижня. Тоня Матвієнко показала стрункі ніжки під час відпочинку у Португалії (фото)

субота, 16 жовтень 2021, 3:00

Українська співачка Тоня Матвієнко, разом з чоловіком Арсеном Мірзояном та їхньою донечкою Ніною вирушили у довгоочікувану відпустку. Родина місцем для відпочинку обрала сонячну і теплу Португалію. Про свої мандри Тоня розповіла у Instagram, передають ...

З архіву ПУ. Мода з СРСР: Названо популярні речі з часів Радянського Союзу, які несподівано повернулися в сучасне життя (фото)

п’ятниця, 15 жовтень 2021, 23:55

Останні тренди подіумів і асортимент світових бутиків - поширені в СРСР речі стали сьогодні мрією кожної стильної дівчини. Незважаючи на те, що в світі моди щодня з'являється багато новинок, а кутюр'є і впливові fashion-блогери не перестають дивувати м...