Мама Кузьми Скрябіна вперше розповіла, чому син лежав у труні з медаллю і хто йому її віддав

Мама відомого українського співака та музиканта Кузьми Скрябіна, Ольга Кузьменко, розповіла раніше невідому історію, яка зворушила її на похороні сина в 2015 році. Тоді, холодного лютого, до неї підійшли двоє військових і віддали музиканту медаль зі словами: "Покладіть Андрієві!", передають Патріоти України.

Подробицями жінка поділилася в інтерв'ю ведучому Тарасу Себестяновичу для його YouTube-каналу ТОР. Ольга Михайлівна зізналась, що причепила ту медаль до лацкана піджака, в який був одягнутий співакЗа словами жінки, у день похорону було холодно, падав сніг і дощ, але погода аж ніяк не стримала його прихильників прийти попрощатися зі співаком. Церемонія відбувалася в церкві Преображення Господнього у Львові.

"Коли Андрія ховали, одну ніч він був вдома, другу – в церкві. Великий такий був зал. Люди йшли і йшли цілу ніч. Падав сніг, дощ... Усі вулички були забиті, купа народу! Ми зі Світланою [дружиною Скрябіна] стояли біля Андрія. Підходять два солдати. Один старший такий, років 45, другий хлопчина зовсім. Вони з госпіталю, то холодно було. Не знаю, чи вони йшли додому, чи поверталися на фронт. Підійшли до нас..." – розповідає Ольга Михайлівна.Старший воїн зняв свою медаль і віддав жінці. "Каже: "Я вас прошу, покладіть Андрієві". Я відповідаю: "То вам треба, Андрію вона не потрібна вже. Він знає, що ви йому дали". Ні, наполягає, ви йому покладіть!" – передала вона розмову з чоловіком.

Ольга Кузьменко відповіла військовому, що не буде класти медаль у труну."Причепила йому до лацкана. Найголовніша медаль за все те, що він зробив для тих солдат. Вони кажуть: "Все, що на нас, все – Андрій! [забезпечив] Таку Андрій має медаль..." – з сумом в очах констатувала мама зірки. Вона додала, що, скоріш за все, Кузьма Скрябін та ці військові були між собою знайомі, адже співак часто їздив у зону АТО і допомагав нашим хлопцям.

Джерело: Обозреватель

Час діставати український паспорт? Віра Брежнєва відмовилась від свого російського репертуару та продає права на пісні

неділя, 2 квітень 2023, 6:00

Права на популярні пісні можна придбати на сайті музикантів. Очевидно, тепер хіти можна буде почути у виконанні інших артистів, чи й навіть когось із колишніх віагрянок. . Раніше повідомлялося, що Костянтин Меладзе з Вірою продають свою нерухомість в ...

"Миші в термосі наср*ли, а потім туди ще залізли комахи": Полякова розповіла, як їй "підсунули" чай з личинками

субота, 1 квітень 2023, 20:00

Співачка Оля Полякова потрапила у курйозну ситуацію. Під час зйомок "Дорослих дівчаток" вона та Маша Єфросиніна розповідала про кумедні випадки зі свого життя, як раптом вона зрозуміла, що їй "підсунули" чай з личинками, передають Патріоти України. "По...