"Мама підписала відмову": Приходько згадала про переломний етап життя і перенесений біль

Настасія Приходько - багатодітна мама. Третю вагітність і появу на світ сина Луки вона ретельно приховувала. Співачка пізніше поділилася своїми емоціями і страхами, і пояснила, чому не поспішала афішувати перенені в житті. Артистка дуже любить своїх дітей, і відкрито говорить про це. Так, 1 червня дочка Анастасії, Нана, святкувала день народження, передають Патріоти України.

Зіркова мама показала в Instagram унікальні архівні фото з дівчинкою і розповіла про своє непросте, але щасливе материнство і першу зустріч з малятком. Анастасія вперше стала мамою в 22 роки – від бізнесмена Нуріка Кухілави вона народила дочку Нану. Тоді молода співачка ще не до кінця усвідомлювала, що з нею відбувається, але пологів "чекала як мани небесної".

Всю вагітність вона мучилася від моторошного токсикозу, ситуацію погіршували щільний рабчий графік і гастролі. На фініші вагітності бажання у артистки було одне - швидше народити.

"Я не знала ще тоді, що мене чекає 12 годин пекельного болю, від якого я буду втрачати свідомість в буквальному сенсі. Моя мама, замість мене, підписала відмову на всі види знеболювання, в тому числі і епідуралку, мотивуючи тим, що "я повинна зрозуміти, що таке пологи, тоді дитина буде мені важлива і я усвідомлю її"! Звичайно, це не правильно, кожному своє!" - переконана Анастасія.

Вона вважає, що спосіб появи дитини на світ не позбавляє жінку звання мами і не впливає на ступінь материнського щастя, а любов до малюка не пропорційна кількості пережитого болю.

"Я повзала, лаялася, кричала так, що прибігали лікарі з сусідніх поверхів", - згадує Приходько. До слова, свою старшу дочку вона називає "Чіпі", і пояснює, звідки взялося це домашнє прізвисько.

=

"Вона моя Чемпіон! Ви уявляєте, скільки всього пройшла ця дівчинка, перш, ніж з'явитися на світ і подарувати мені це відчуття найбільшого щастя!" - запевняє щаслива багатодітна мама. "Я побачила її, і зрозуміла, що заради неї, я готова була б ще не раз пройти такий біль!" - підсумувала артистка.

"Дякую за локації військових об'єктів на Підмосков'ї": Українці тролять зрадницю Лорак, дякуючи за допомогу ЗСУ

вівторок, 28 березень 2023, 14:50

Співачка українського походження Ані Лорак, яка живе і будує кар'єру в терористичній Росії, а також не сказала єдиного слова про те, як країна-агресор вторглася в Україну і вбиває українських громадян, повільно позбавляється свого російського заробітку...

"Тіло забрати не вдалося": Ірина Федишин у сльозах розповіла про загиблого брата на фронті (відео)

вівторок, 28 березень 2023, 14:44

Українська співачка Ірина Федишин зі сльозами на очах розповіла про свого брата Романа, який взимку загинув під Соледаром, передають Патріоти України. Артистка розповіла, що вони досі не можуть розповісти сумну звістку бабусі, адже бояться, як вона на ...